Satılık Tekneler

SoelCat 12 - Solar Elektrikli Tekne
14.11.2016 SoelCat 12 - Solar Elektrikli Tekne Sonsuz bir maceraya, SoelCat 12 solar elektrikli tekne ile yolculuğa hazır olun. SoelCat 12 için, gelecekteki ekoturizmin bir sonraki aşaması denebilir. Bu muhteşem güneş enerjili elektrikli tekne, her türlü seyir için sahiller, göletler ve egzotik adalar arasında çarpıcı maceralar taşıyacak.

SoelCat 12

Dünya Turizm Örgütü tarafından yapılan yeni bir çalışmaya göre, endüstrideki en büyük yıllık büyüme oranlarına sahip olmanın faydası ile ekoturizm ve akılcı bir yaklaşımla, ulaştırma ile ilişkin karbon gaz emisyonlarının azaltılması en büyük önceliğimiz olmalıdır. Yenilenebilir enerji kaynakları işte bu noktada devreye giriliyor.

SoelCat 12.

Geleneksel motorlu teknelere alternatif olarak, % 100 sürdürülebilir enerji kullanan tekne, yanmalı motorların dezavantajları ve gürültüsü olmadan seyir yapabilecek. Bu muhteşem tekne demirli olduğunda da, sahibine gerekli daha fazla güneş enerjisini verebilmektedir. Geniş güverte alanı ve özelleştirilebilir olanaklarla gösterişli SoelCat 12, her biri son derece lüks ve konforlu çeşitli oturma düzenleri ve seçenekleri ile satın alınabilir.

SoelCat 12..

Bu küçük yat, dalış için veya başka amaçlarla, cömert depolama tankları ve yaş depoları ile benzersiz bir seçenek olabilir. Mobil güç istasyonu 6kVA AC güç üretmektedir. Bu sayede güneş enerjili elektrikli tekne, bilimsel ve resmi kurumların, mercan kayalıklarındaki bilimsel araştırmaları için ideal bir araç olacaktır.

SoelCat 12... SoelCat 12....

Tuzlu sularda kullanılması için tasarlanmış bu çevre dostu tekne, güçlendirilmiş gövdesi sayesinde kum plajlara da rahatça erişebilecek. Deniz sınıfı lityum polimer pil sistemi sayesinde, yaklaşık 6 saat süre ile 8 knot hızda seyredebilmektedir. Ancak, daha sonrası ise güneşe kalıyor. Yukarıda güneş olduğu sürece sonsuz bir macera sizleri bekliyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder