Satılık Tekneler

Skyfall'un fiyatı 35 milyon Euro'ya düştü
07.09.2015 Skyfall'un fiyatı 35 milyon Euro'ya düştü
International Yacht Collection’dan Mark Elliott ve Worth Avenue Yachts’dan Peter Thompson’ın imzaladığı sözleşme, 190 feet’lik Trinity süperyatı Skyfall’un ortak listede satışına resmiyet kazandırdı. 36,5 milyon Euro istenen süperyatın fiyatı, bu anlaşmayla 35 milyon Euro’ya düşürüldü.

skyfall

Kısa su kesimi sayesinde özellikle Bahamalar gibi coğrafyalarda, rahatlıkla seyredebilir ve demirlenebilir bir süperyat olarak tanıtılan Skyfall, dünya pazarında bu özelliklere sahip en büyük ve en süratli süperyat olma özelliğini taşıyor. 2010 yılında suya indirilen Skyfall, geçtiğimiz yıl yeniden boyandı. Üç kat güvertesine de erişim sağlayan tekerlekli sandalye destekli asansörü, helikopter pisti, servis botu garajı ve maksimum 17 kişiye kadar kapasite sunan yedi ayrı kamarası, süperyat Skyfall’un başlıca özellikleri.

Skyfall’un iç tasarımında Patrick Knowles imzası var. İç dekorasyonda maun, akçaağaç ve venge mobilyalar kullanılmış. Ana güvertesinde şarap mahseni de yer alıyor. Süperyatın bir diğer önemli unsuruda, üst güvertenin açık kıç kısmının klima sistemiyle donatılmış olması. Süperyatın helikopter pisti güneş güvertesinde konumlanıyor. Burada bar, sıcak küvet ve ayrıca bir yüzme havuzu da mevcut.

Süperyat Skyfall’un maksimum sürati 21 knot. Rakamlarla devam edecek olursak; su kesimi 2,6 metre. Süperyatın seyir süratinde mesafe kapasitesi ise, 4 bin 600 deniz mili. Toplam açık hava yaşam alanı 345 metrekare. Kapalı yaşam alanı toplamı ise yaklaşık 670 metrekare.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.