Satılık Tekneler

Sky Yacht One
12.01.2016 Sky Yacht One
Tamamen el yapımı, göz aldatıcı sanat eseri denebilecek boyası, maun gövdesi ile gökyüzünde bir süperyat. Bu uçan yatın her ayrıntısındaki metal ve ahşap doğramalar bir sanat eserini vurguluyor.

sky-yacht-one

Sky Yacht One, dünyanın en lüks jeti. Çok da pahalı bir etiket fiyatı var; 75 milyon Euro. Yat temalı lüks jet, seyahat etmek için mükemmel bir yol. Embraer'in amiral gemisi Lineage 1000E modeli, tasarımcı Eddie Sotto’nun Sotto Studio’su tarafından uçabilen bir yat teması Sky Yacht One™ üzerine uygulanmış.

sky-yacht-one-2

Bu muhteşem uçak, master süit, bir duş ve hayal edemeyeceğiniz kadar lüks özellikleri bir arada bulunduruyor. Bir terzi titizliğinde üretilen uçağın kabini, 10.000 feet yükseklikte en lüksü sunuyor. Klasik ahşap el işçiliği ile inci beyazının muhteşem birleşimi, bu uçan yatta bir araya gelmiş.

sky-yacht-one-3

Sky Yacht One, geleceğin teknolojisi ile iç mekanlarında el yapımı ahşap lüksü bugüne sarmalamış. Sky Yacht One'ın iç dekorasyonunda ana tema olarak, yatların ve uçakların en önemli unsuru navigasyon kullanılmış. Dekorasyonun hikayesinde, eskiden gök cisimlerinin yükseltisini bulmakta kullanılan gözleme aleti, usturlap; astronomi küreleri, deniz haritaları ve benzeri pek çok mükemmel ince detaya yer verilmiş. Piero Fornasetti’nin, 15. yüzyıl Ducal Palace Studiolo’sunun el yapımı pirinç ve sedef kakma saatinden esinlenerek yapılmış olan usturlap, yemek bölümünü süslüyor. Ana kabinde geniş bir Chesterfield koltuk ve bir kokteyl barı karşısında televizyon bulunuyor. Lüks oturma grubunu çevreleyen pencerelerin çerçevelerinde, pirinç, nikel ve maun kullanılmış.

sky-yacht-one-4

Uçan süperyatın iç dekorasyonu, geçmişin otantik mirasının köklerine sadık kalınarak şekillendirilmiş. Kabinin her detayında yenilikçi bir lüks hakim. Yerdeki halı İtalyan Fornasetti ve mutfak bölümünde ise İngiliz tarzı çizgiler bulunuyor. Özel donanım eşyalarda kabartmalı deri kaplamalar yer alıyor. Daha da yakından incelediğimizde, bölme duvarlarında yat detayları kullanılmış. Ne kadar yakından bakarsanız, ince detayları o kadar daha yakından görebiliyorsunuz. İşte o zaman lüksün nerede gizli olduğunu fark ediyorsunuz.

sky-yacht-one-5 sky-yacht-one-6

1939 yılı yapımı bir yatın iç tasarımını yansıtan lüks jet, sizi 4.500 mil menzile taşıyabiliyor. Ancak geleneksel bir yat, her zaman size ve ailenize zaman geçirmek ve eğlenmek için çok mükemmel bir ortam sunacaktır.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.