Satılık Tekneler

Sirena Marine Tekneleri, Mega Yacht Trasport ile Cannes Boat Show'da
07.09.2017 Sirena Marine Tekneleri, Mega Yacht Trasport ile Cannes Boat Show'da Bu yıl, 12-17 Eylül tarihlerindeKİ 40. sı düzenlenecek olan Cannes Yacht Festival'de sergilenmek üzere yola çıkan Sirena 56, Sirena 64, Azuree 46 ve Azuree 41 model tekneler 4 Eylül’de Nice limanına vardı.

Mega Yacht Transport

Teknelerin anahtar teslim taşımasını organize eden Mega Yacht Transport firmasının yetkilisi Ömer Uçar; ''Haydarpaşa limanından yola çıkan tekneler, gemi ekibi ve yükleme operasyonunun özverili çalışmaları neticesinde Fransa’ya güvenli şekilde ve zamanında varmıştır. Cannes fuarında, Sirena Marin ve ülkemizi temsil eden diğer firmalara başarılar dileriz.''dedi.

Mega Yacht Transport.

Yatçılık endüstrisi takviminde büyük yankı uyandıracak olan Cannes Yachting Festival’da, bu yıl 100’den fazla dünya lansmanı yapılacak. Fuar boyunca birçok seyir testi de gerçekleşecek. 

Mega Yacht Transport..

Teknelerin dışında fuarda; ‘Luxury Gallery’ başlığı altında lüks otomobil, saat, mücevherat, gastronomi, özel havacılık, deri ve tasarım sektörlerinden önde gelen markalar ürünlerini sergileyecek. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.