Satılık Tekneler

Sirena 56 Pazara Hızlı Girdi
31.03.2017 Sirena 56 Pazara Hızlı Girdi Türk yat üreticisi Sirena Marine, yeni 56 foot uzunluğundaki Sirena 56 motoryat modelini, ilk kez 2017 yılının ocak ayında Almanya’daki “2017 boot Dusseldorf” fuarında tanıtmıştı. Türk üretici Sirena Yachts, adını verdiği motoryat serisi ürünlerini daha sonra, ilk kez Amerika kıtasında 2017 Miami Boat Show’da sergiledi.

Sirena 56

Şirketten yapılan açıklamaya göre, şubat ayında gerçekleşen 2017 Miami Boat Show'da görüşülen 4 müşteri ile, fuar sonrası satış sözleşmesinin imzalandığı ifade edildi. 2017 yılının başında tanıtılan Sirena 56'dan iki ay içinde 4 adedinin satılmış olması, Sirena Marine’in piyasaya hızlı girdiğinin kanıtı oldu.

Sirena 56.

Sirena Marine CEO’su İpek Kıraç, yeni modellerin başarısı konusunda şöyle konuşuyor; “Sirena 64, yenilikçi bir dış tasarım, etkileyici ve denizci özel bir gövde, mükemmel dış yaşam alanları ve ferah iç mekânlar gibi tüm modeller de çok sağlam. Sirena Yachts’ın tüm modellerinin özelliklerini vurgulayan olağanüstü bir yat” diyor.

Sirena 56..

Sözlerine; "Kısa bir süre içinde 4 motoryatın satışı, Sirena’nın Alman Frers ve Tommaso Spadolini gibi tasarımcıların değerli işbirliğiyle yaptığı büyük işin kanıtıdır" diye ekliyor.

Sirena 56
, Sirena Yachts tarafından yakın geçmişte tanıtılan 5 motoryatlık serinin en küçüğü. Motoryatın tasarımcısı Alman Frers, projesi hakkında şunları söylüyor; “Sirena 64'ün selefi olarak, gövde altı yapısının geliştirilmesinden büyük faydasını görüyor ve deplasman modunda da, planya koşullarına kadar başarılı Froude katsayısı ile en iyi performansı sergiliyor. İnşa süreci en üst seviyede, en iyi lifler, en yüksek kaliteli reçine ve enfüzyon tekniği ile birleştiriliyor. Üretim ISO 12215 şartlarına uygun olarak gerçekleştirilecek.” diyor.

Sirena 56...

Frers’e göre ortaya çıkan gövde, aynı motorlar ile donatılan geleneksel gövdelere göre yaklaşık % 35 daha verimli olacak, böylece hızlı ve yakıt açısından büyük tasarruf sağlayacak.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.