Satılık Tekneler

Singapur Yat Fuarı Yarın Açılıyor
17.04.2013

 Singapur Yat Fuarı Yarın Açılıyor

Singapur’un bugüne kadar göreceği en büyük yat ve süperyat seçmelerinin sergileneceği fuar olan "2013 Singapur Yat Fuarı" yarın "One 15 Marina Club" Singapur’da kapılarını açıyor. 
18-21 Nisan tarihleri arasında açık olacak olan fuarda öne çıkan yatlar;
Burgess Yachts firmasinin yeni gözdesi 57,5 m yelkenli süperyat “Twizzle” 

 Singapur Yat Fuarı Yarın Açılıyor

Benetti Yachts firmasının 59,3 m motoryatı “Dynasty”, Kingship'den 42 m motoryat “Star” ,Sunseeker firmasının en büyük motoryatı 40 m “Tanvas”

 Singapur Yat Fuarı Yarın Açılıyor

Princess'dan 8 tekne ,Palmer Johnson’dan 47 m “Vantage”,Wider Yacht’ın lüks günlük gezi tekneleri ,Yachting Partners International’in klasik yatı “Shamoun” vb. gibi daha birçok yat ve süperyat görücüye çıkacak.
Bu yılki fuar geçtiğimiz yıla göre ikiye katlanan katılımcı sayısı ile,her türlü tekne,sayısız çeşitlilikte tekne ekipmanları,muhteşem süperyatlar,motoryatlar,tender botlar ve milyonlarca ürün yelpazesi ile ilk kez tekne almayı düşünenler için de kusursuz bir fuar olacak.
Aynı zamanda lüks otomobiller,özel jetler,modern sanat eserleri ve moda defileleri gibi çeşitli gösterilerin de yer alacağı “Singapur Yat  Fuarı” yarından itibaren 14.00-20.00 saatleri arasında 21 Nisan Pazar gününe kadar  ziyaret edilebilinecek.

 Singapur Yat Fuarı Yarın Açılıyor

Singaporeyachtshow.com / Yatvitrini.com



YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.