Satılık Tekneler

Simrad AP60 Autopilot
14.12.2013 Simrad AP60 Autopilot
Simrad AP60 Autopilot 

Denizcilikte çok kritik bir öneme sahip otopilot sistemleri, işini ciddiye alan denizcilerin ticari veya gezi amaçlı ihtiyaç duyduğu en önemli sistemlerden birtanesi. Başlangıç-seviyesi'nde olarak sınıflandırılabilecek Simrad'ın yeni AP60 otopilot sistemi, aslında sahip olduğu üstün yapısı sayesinde ticari düzeyde. 

ABD'de satışa çıktığı piyasa değeri $2700 olan yeni AP60 otopilot, düşük sürat seyirlerinde kolaylıkla manevra yapabilecek özellikler sunuyor. Bunun ötesinde yeni sistemin en dikkat çeken özelliklerinden biri de, normal seyir veya iş başı (trol, sırtı çekmek) gibi seyir modlarını öğrenip, o an ki amacınıza göre kolaylıkla mod değiştirmesi AP60'ın önemli özelliklerinden. Yeni AP60, NoDrift (yanlama öneyici) ve U-dönüşleri, S-dönüşleri gibi zorlayıcı manevraları yapabilecek standart paketlerle birlikte satılıyor. Simrad'ın yeni sistemi aynı zamanda sahip olduğu büyük ve yüksek kontrastlı ekranı ile birlikte, diğer Simrad uzaktan kumanda arayüzleriyle kolaylıkla uyum sağlayabilecek şekilde satışa sunuldu.

 

http://www.simrad-yachting.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.