Satılık Tekneler

SilverYachts, yeni ismiyle Silverfast'i tamamlıyor
19.02.2014 SilverYachts, yeni ismiyle Silverfast'i tamamlıyor

SilverYachts, yeni ismiyle Silverfast'i tamamlıyor

Avusturalyalı üretici Hanseatic Marine, SilverYachts olarak piyasada yer almaya devam edecek. Başarılı süperyat üreticisi, yeni marka ismi olan SilverYachts'ı, üretmiş olduğu üç adet gümüş renkli Silver Serisi süperyattan alıyor. Etkileyici rengiyle dikkat çeken süperyatların tasarımını Espen Oeino yapmıştı.

SilverYachts'ın sıradaki süperyatı ise 252 feetlik Silverfast. Silverfast'in planlanan suya iniş tarihi 2015'in ilk ayları olarak açıklandı.

Üretimi devam etmekte olan süperyat Silverfast'ın gövdesi ve üst yapısı aluminyumdan üretiliyor. 252 feet boyundaki bu süperyata genel bakışla, 30 knot'a yakın maksimum süratine ve 18 knot'ta 4500 deniz mili mesafe kapasitesine değinilebilir.

77 metrelik uzunluğu, devasa boyutlarıyla iç hacminde kıyaslanılamaz alanları olan Silverfast'ın ana kabinine dahil özel bir salon ve açık güvertesi bulunuyor. Misafir kabinleri ise 3'ü VIP olmak üzere 4 adet çift kişilik ve 3 adet ikiz yataklı. Personelin konaklayabileceği kabinler ise kaptan için ayrı bir suit olmak üzere 6 tane ikiz yataklı ve 5 tane tek yataklı.

Motoryatta göze çarpan özelliklerden bazılarıda 8 kişilik jakuzili yüzme havuzu, özel tasarım saunası ve su sporları aletlerinin yer alabileceği özel kısmı.

Bu dev süperyatın gücü ise çift MTU 16V 4000 makinelerden geliyor.  


www.silveryachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.