Satılık Tekneler

Shuairan 35m
02.05.2014 Shuairan 35m

Pannone Architetti, 35 metrelik tasarım Shuairan'ı tanıttı. 115ft boyundaki dev yelkenli tasarımı, motor yat ve yelkenli yatların konseptlerini biraraya getirmek amacı ile geliştirildi.

Shuairan 35m

Shuairan;
son derece şık dış çizgileri, yüksek pencere ve keskin burun yapısı ile dikkat çekici bir tasarım. Güverte bölümünün geniş pencereleri güneş ışığını alt salona harika bir şekilde ulaştırıyor. Kıç taraftaki konfigürasyon ise motor yatlardakine benzer şekilde iki geniş kanepeden oluşuyor. Kanepelerin hemen önünde elektronik enstürmanların konsolları ve dümenler bulunuyor. Dümen kısmının ön tarafında ise kaldırılabilir yemek bölümü yer alıyor. Bu bölümün tamamen ortadan kaldırılabilir olma zorunluluğu, süperyat yarışlarında serbest alan oluşturabilmek amacından geliyor.

Shuairan 35m

İç kısmın kıç bölümünde iki adet personel kabini yer alıyor. Yanında da mutfak ve teknik oda var. Misafirler için olan üç kabinin de ebeveyn banyosu mevcut. Bunlardan tekne sahibinin master kabini ise baş altında konumlanıyor.

Pannone Archittetti tarafından bu yelkenlinin, daha önce benzeri görülmemiş bir tasarıma sahip olması, motoryat ve yelkenlinin tasarımını birlikte yaşamak isteyen, konfor ve güvenliğe önem veren denizciler için tasarlandığı belirtiliyor.


http://www.pannonearchitetti.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.