Satılık Tekneler

Seven Marine’den Dünya'nın En Büyük Kıçtan Takma Motoru
17.03.2015 Seven Marine’den Dünya'nın En Büyük Kıçtan Takma Motoru
Dünyanın en büyük kıçtan takma motorunu üreten Seven Marine, yeni bir modeli daha pazara sunuyor. 557 beygir gücüyle dünyanın en güçlü ve en büyük kıçtan takma motoru olan Seven Marine 557’nin, bir büyük modeli daha piyasada. Geçtiğimiz Miami Boat Show’da pazara tanıtılan yeni kıçtan takma motor tam olarak 627 beygir gücünde.

Seven Marine’den Dünya'nın En Büyük Kıçtan Takma Motoru

627 beygirlik yeni Seven Marine kıçtan takma motor, LED aydınlatmalarıyla görsel olarak da fark yaratıyor. Yeni model 42 feet üzeri, orta konsollu teknelerde kullanılmak üzere tasarlandı. Yeni 627, önceki model 557’de de olduğu gibi, GM’in 6.2 litre supercharged motor bloğunun üzerine geliştirildi ve tasarlandı.

Önceki modele göre daha fazla tork ve beygir gücü üreten yeni 627 kıçtan takma motor, genişleyen devir aralığı ile birlikte, daha fazla son sürat ve daha iyi ivmelenme verileri ortaya koyuyor. Önceki 557’den dakikada 100 devir daha fazla çevirebilen 627, daha fazla güç olmasına rağmen yakıt ekonomisi açısından da yeniden optimize edildi. Yeni 627 kıçtan takma motorda, bir önceki 557’de olduğu gibi minimum 89 oktan artı %10 ethanol yakıt gerekliliği var.
 
www.seven-marine.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder