Satılık Tekneler

Seven Marine 557 Beygir Gücüyle Rakipsiz
09.12.2013 Seven Marine 557 Beygir Gücüyle Rakipsiz
Seven Marine 557 Beygir Gücüyle Rakipsiz 


Seven Marine, dünyanın gelmiş geçmiş en güçlü dıştan takma deniz motorunu geliştirdi. 557 beygir güç üretebilen bu dıştan takma motor, ilk olarak Annapolis Boat Show'da görücüye çıktı. 6.2 litrelik bu V8 motorun kuru ağırlığı 475 kg.


Yaklaşık bir güç ortaya koyan 3 adet 300 veya 350 beygirlik Verado veya Yamaha dıştan takma motorlara göre çift Seven Marine 557, 20%'ye varan yakıt tasarrufu ortaya koyuyor. Etkinlik ve performans adına son derece etkileyici verilere sahip dünyanın en kuvvetli dıştan takma motoru olan 557; kesintisiz sürat, yüksek tork ve son derece kontrollü düşük süratte seyir özellikleriyle öne çıkıyor. Seven Marine 557'nin 3.5'' lik çift çıkış egzostu, dünyada üretilmiş en büyük dıştan takma motor egzost sistemi olma özelliğini taşıyor.

 

Annapolis Yat Fuarı'nda şimdilik sadece tanıtılmakta olan Seven Marine 557 dıştan takma deniz motorunun basına açık deniz testleri, 2014 Şubat ayında gerçekleştirilecek. Seven Marine'in klasikleşmiş, tamamen kişiye özel renk seçenekleri, 557 modelinde de aynen alıcısının tercihine sunulacak.

 www.seven-marine.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Bance yeni bir oluşum denemeye değer gibi görünüyor.

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder