Satılık Tekneler

Setur Kalamış Marina’da Bağlama ve Karapark Avantajları Devam Ediyor
21.06.2017 Setur Kalamış Marina’da Bağlama ve Karapark Avantajları Devam Ediyor Akdeniz çanağının en büyük marina zincirlerinden biri olan Setur Marinaları’nın, İstanbul’daki amiral gemisi Kalamış Marina’da, bağlama ve karapark hizmetlerinde indirim fırsatları devam ediyor. 

Setur Kalamış Marina

Mevcut %25’e varan indirim avantajlarına ek olarak; “Bağlama Ücretinin Yarısı Bizden” kampanyası ile yıllık bağlama sözleşmesi yapan konuklar, sözleşme süresi boyunca toplam 10 Setur Marinasında, bir aya kadar bağlamalarda %50 fiyat avantajından faydalanabiliyorlar. Ayrıca, “Gezerken Kazan” kampanyası ile geçirdikleri günler (30 güne kadar) Kalamış Marina’da yıllık sözleşme yenilemesi esnasında, sözleşme süresine bedelsiz ilave ediliyor. Böylece Kalamış Marina konukları yalnızca bağlıyken değil, gezerken de kazanmış oluyor. 

Setur Kalamış Marina.

Konuklar; 15 Haziran ile 15 Ekim arası seyir sırasında oluşabilecek acil durumlarda, Yalova’dan Antalya’ya kadar diğer tüm Setur Marinaları’nda 7 güne kadar bedelsiz bağlama ve karapark hizmetlerine ek olarak, lift hizmetlerinden %50 indirimle yararlanabiliyor. Üstelik, tüm bu hizmetler ve kolaylıklar world’e özel 9 taksit imkanıyla sunuluyor. 

Kalamış Marina, karapark hizmetinde de yaz boyunca kolaylıklar sağlıyor. Karapark’ta sunulan %40 oranındaki indirim kampanyası, 1 Temmuz ve 15 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.