Satılık Tekneler

Setur Gökova Ören Marina Ekim Ayında Hizmete Giriyor
23.09.2015 Setur Gökova Ören Marina Ekim Ayında Hizmete Giriyor
Marina işletmeciliğinde Akdeniz çanağının ve Türkiye’nin en büyük zinciri olan Setur Marinaları, Gökova Ören Marina’yı bünyesine kattı. 

Kalamış-Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Kaş, Finike, Antalya ve Midilli olmak üzere toplam 10 marinası ve 5 binden fazla yat bağlama kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük marinacılık şirketi olan Setur Marinaları, Gökova Ören Marina’yı da zincirine katarak marina sayısını 11’e, yat bağlama kapasitesini ise 6.058’e çıkardı.  

setur-gökova-ören-marina-1

Yapım çalışmaları bir süredir devam eden Setur Gökova Ören Marina, 1 Ekim tarihinde işletmeye başlıyor. Charter hizmeti alanlar ve sunanlar için de üs görevi görecek olan Setur Gökova Ören Marina’nın Müdürlüğü’nü, marinacılık dünyasının başarılı isimlerinden Can POLAT yürütecek.

setur-gökova-ören-marina-2

Setur Gökova Ören Marina misafirlerine yıllık sözleşmelerde %15 indirim ile 4 ay ücretsiz ilave süre, günlük sözleşmelerde %50 indirim ve katamaranlara özel yıllık bağlama promosyonları sunuyor. 8 aylık sözleşmelere kışlama döneminde ise (1 Ekim – 31 Mayıs) %50 indirim verilecek. 

setur-gökova-ören-marina-3

Gökova Körfezi’nin kalbi: Setur Gökova Ören Marina  

Yemyeşil Gökova Körfezi’nde mavi yolculuk yapmak isteyip de vakti kısıtlı olanlar için eşsiz bir mekan olan Setur Gökova Ören Marina, alışılmışın dışında iki ayrı bölüme sahip. Setur Gökova Ören Marina’nın batıda yer alan Ören Plajı’na bakan ve daha küçük kapasiteli bölümüne charter tekneleri alınacak. Doğuya bakan bölüm ise özel teknelere hitap edecek. 

setur-gökova-ören-marina-4

420 teknelik deniz kapasitesine sahip Setur Gökova Ören Marina, çekek yerinde 150 tekneye kara hizmeti verebilecek. 40 metreye kadar tekneleri ağırlayabilen marinanın lift kapasitesi 100 ton olacak. Ören Marina’da bulunacak “evsel arıtma” sistemiyle %100 arıtma yapılabilecek. Marinanın içinde sanitari üniteleri, engelli tuvaleti ve duşu, bulaşık ve çamaşır yıkama bölümleri, golf arabalarıyla sürekli servis hizmeti, çekek alanında teknik servis atölyeleri, akaryakıt rıhtımının yanı sıra sosyal tesisler, market, cafe, bar, restoran ve mağazalar yer alacak. Şehir merkezine 1 kilometre uzaklıkta olan Setur Gökova Ören Marina, Bodrum – Milas Havaalanına ise 59 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 

setur-gökova-ören-marina-5

SETUR HAKKINDA 
 
1965 yılında Koç Holding şirketlerinden biri olarak kurulan SETUR bu yıl 50.yılını kutlamaktadır. SETUR MARINAS, SETUR ailesinin önemli markalarından biridir. Marina işletmeciliğinde Akdeniz çanağının ve Türkiye’nin en büyük zinciri konumunda olan SETUR Marinaları; Kalamış-Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Kaş, Finike, Antalya, Midilli ve Gökova Ören olmak üzere toplam 11 marinası ve 6.058 yat bağlama kapasitesi bulunmaktadır.

Adres: Yalı Mahallesi, Ören Beldesi Milas- MUĞLA
Telefon: 0252 532 3361 - 0549 562 3737  YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder