Satılık Tekneler

Sessa 21 Fly
24.10.2016 Sessa 21 Fly Senelerdir Christian Grande’nin tasarımlarını üreten Sessa, yeni 21 Fly projesiyle bu konuda köklü bir değişikliğe gitti. Davide Cipriani Centrostile ekibiyle yeni projesine soyunan Sessa’nın, bu 21 Fly ve sonrasında gelecek olan modellerde nasıl bir tasarım performansı ortaya koyacağı merak konusu.

Sessa 21 Fly

Daha önce Carnevali, Sanlorenzo ve Riva gibi önemli İtalyan markalarıyla çalışan Centrostiledesign, Riva markasının 88 Florida modelinde yarattığı açık hardtop devrimiyle adından söz ettirmişti. Yeni Sessa 21 Fly motoryat, gövde çizgileri açısından C68 modelinden esinlenilerek ortaya çıkarılmış. Bahsedilen hardtop tavanlı flybridge ile birlikte, tamamen baştan tasarlanmış olan üst yapısı ilginç detayları barındırıyor. Salondan yan güvertelere açılan ‘martı kanat’ kapı sistemi ve geniş pencereleri tasarımı hayli etkileyici kılıyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder