Satılık Tekneler

Selene 78'in ilk Gövdesinin Üretimi Sürüyor
22.11.2013 Selene 78'in ilk Gövdesinin Üretimi Sürüyor

Selene 78'in ilk Gövdesinin Üretimi Sürüyor

Hollandalı Guido de Groot Design'ın Çinli ortağı Jet-Tern Marine ile birlikte hayata geçirmeye hazırlandığı projesi Selene 78'in inşaatı devam ediyor. Selene 78 tasarımının ilk gövdesi olacak olan bu motoryat, Selene Yachts'ın Ocean Explorer serisinin öncüsü olacak.

Kuzey Amerikalı bir alıcının satın aldığı ve yapılmakta olan Selene 78, 2015'in yazında sahibine teslim edilecek. Yeni motoryat'ın boyu ise 24 metre, genişliği de 6.5 metre olacak. Yuvarlak ve derin hatları sayesinde, yakın boylardaki diğer motoryatlardan çok daha geniş iç hacme sahip olacak. Başarılı etkin gövde yapısı ise, motoryatın yakıt ekonomisine büyük katkı sağlayacak.

Selene 78'in ilk Gövdesinin Üretimi Sürüyor

Selene 78'in istisnai geniş iç hacmi sayesinde büyük kapalı yaşam ve konaklama alanları bulunuyor. Kabinler, salon mutfak ve kaptan köşkü, beklenenin ötesinde geniş alanlara sahip. İç mekanlarında olduğu kadar dış mekanlarında da ferah ortamlar sunan motoryatın kıç tarafında geniş yemek alanı, başüstünde lüks oturma alanı ve son derece konforlu bir flybridge'i bulunuyor.

Yarı-özelleştirilebilirliği sayesinde iç mekanı tamamen alıcısının ihtiyaçlarına göre tasarlanabiliyor.

http://www.selene-yachts.eu/

 
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder