Satılık Tekneler

SeaXplorer, en soğuk koşullara meydan okuyacak
24.12.2015 SeaXplorer, en soğuk koşullara meydan okuyacak Damen Group tarafından tasarlanan SeaXplorer konsept süperyat, buzulları adeta yararak yoluna devam edebiliyor ve dünyanın en soğuk yerlerinde, en uç enlemlerde rahatlıkla seyir yapabiliyor.

SeaXplorer

SeaXplorer konsept tasarımı, ‘expedition’ tipi motoryat sınıfında kabul edilecek bir süperyat. Tahmin edileceği üzere bu sınıfın sınırlarını hayli yukarılara taşıyor. Kutuplar gibi ulaşılması zor noktalarda, donmuş deniz yüzeyini kırabilme özelliği sayesinde rahatlıkla seyir yapabilecek şekilde tasarlanmış. 

213, 295 ve 328 feet boy uzunlukları ile üç ayrı tasarım halinde çizilen SeaXplorer’ın birincil özelliğinin kutuplarda seyir yapabilme olması, bu doğrultuda üretilmiş ilk süperyat olma niteliğini kazandırıyor.

SeaXplorer

Damen Group tarafından Monaco Yacht Show’da ilk kez görücüye çıkan SeaXplorer konsept süperyat, 30 kişilik misafir konaklama kapasitesi sunuyor. Son derece üstün teknoloji ve lüks unsurlarıyla donatılmış olan SeaXplorer, karadan herhangi bir desteğe ihtiyaç duymadan 40 gün boyunca misafirlerine tam kapsamlı servis sağlayabiliyor. 

SeaXplorer

Üç farklı boy uzunluğuyla tasarlanan SeaXplorer konsept süperyat, sipariş kontratını imzalayan yeni sahibinin kişisel istekleri doğrultusunda tamamen özel iç düzen ve dekorasyon ile üretilecek. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.