Satılık Tekneler

SeaStella 110
26.11.2015 SeaStella 110
Çin’in Xiamen kentindeki Yihong Yacht tersanesi, 33,43 metre uzunluğunda yeni süperyat tasarımı için DND Yacht Design ile çalışmak üzere bir ekip oluşturdular. Bu yatın hedef alıcıları ise, ilk kez süperyat almayı düşünen, kaliteli ürün arayışında olan ve aynı zamanda lüks deneyimi, rekabetçi bir fiyata elde etmek isteyenler olacak.

SeaStella 110

İsteğe bağlı olarak şekillendirilebilecek olan SeaStella 110, gerek uluslararası gerekse de Çin pazarı için çok çekici bir seçenek olacak. Yat sahibi arzu ettiği özelliklere, standart gövde üzerinde imkan verildiği miktarda sahip olabilecek. SeaStella 110 süperyatının gövdelerinin üretileceği kalıplar tamamlanmak üzere. Bir numaralı gövdenin yapımına kısa süre sonra başlanacak.

1988 yılında faaliyete başlayan, pek çok farklı konuda ve SeaStella markası adı altında yat üretimi Yihong Group, ürettiği yatlar ile Çin pazarının % 20’sini karşılamakta.

SeaStella 110-1

SeaStella 110' a sahip olacak yat sahipleri, sadece süperyatın yerleşiminde tercih yapmayacaklar. Taleplerini performans ve ilave cihazlar konusunda da şekillendirebilecekler. SeaStella 110 'da standart olarak iki adet MTU M93 motor yer alacak ve maksimum 28 knot hıza çıkabilecek. İlave olarak isteğe bağlı iki adet Seakeeper gyro stabiliser açık denizlerin keyfini sürerken, yattaki konforu en mükemmel hale getirecek.

SeaStella 110-2

SeaStella Yachts markası, denizcilik kültüründe Çin ve Batı modasının en üstün özelliklerinin bir füzyonu olarak ortaya çıktı. SeaStella Yachts; tasarım tarzı, esnek yapısı ve rekabetçi fiyatı ile, uluslararası piyasalardaki en üst düzeydeki markalar ile büyük bir yarışa girecek.
 
www.seastella-yachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder