Satılık Tekneler

Sealine S330 Avrasya Boat Show'da
19.02.2015 Sealine S330 Avrasya Boat Show'da İngiliz tasarımını Alman mühendisliğiyle en iddialı şekilde birleştiren Sealine en yeni modeli S330 'u, Avrasya Boat Show’da Türkiye’deki tekne severlerin beğenisine sunuyor.

Sealine S 330 Avrasya Boat Show'da..

2013 yılında dünyanın en büyük teknecilik gruplarından birisi olan Alman Hanse Group çatısının altına girerek, daha güçlü bir finansal ve tekne üretim alt yapısına kavuşan Sealine bir yılda üç yeni model lanse etti. Bunların en yenisi S330, diğer modeller S380 ve S450 ile birlikte 14-22 Şubat tarihleri arasında Avrasya Boat Show’da sergileniyor.

Sealine S 330 Avrasya Boat Show'da..

İngiltere’nin en köklü motoryat markalarından birisi olan Sealine, alıştığımız kalitesini Hanse Group sayesinde kazandığı verimli ve akıllı üretim anlayışı sayesinde daha cazip fiyatlarla sunuyor. İngiltere’nin en önemli tasarımcılarından Bill Dixon Design tarafından tasarlanan Sealine S330, segmentindeki en modern tasarımı, en geniş yaşam alanlarını ve en aydınlık iç mekânları, en rekabetçi fiyat-kalite performansıyla birleştirerek sunuyor.

Sealine S 330 Avrasya Boat Show'da..

Sealine S330, gövde ve güverte tasarımıyla “Sport” tekneyi yeniden tanımlıyor. Boyutunda 2 kapalı kamarası, segmentindeki en yüksek tavanları ve en geniş yatakları sağlarken, dışarıdan baktığınızda ise agresif ve sportif ruhunu size yansıtıyor.

Sealine S 330 Avrasya Boat Show'da.. Sealine S 330 Avrasya Boat Show'da..

Sealine S330, segmentindeki en geniş tekne ve 10 metre teknelerinin sunduğunun çok üzerinde bir yaşam alanı sunuyor. Kokpitinde 9 kişinin oturabildiği iki kabininde, toplam 4 kişi rahatlıkla geceleyebiliyor. Sealine S330’un salonunda yemek masası ve L oturma grubunun karşısında tam teşekküllü bir kuzine bulunuyor. Ayrıca, geniş gövde camları sayesinde iki kamara ve salon da gün ışığıyla doluyor. 

 

Sealine S330’un dış mekânları adeta Akdeniz için tasarlanmış. Kokpit tavanının ön tarafını da, arka tarafını da istediğiniz zaman açıp, gölge de dinlenmek istediğiniz anda da kapatabiliyorsunuz. Ön güverte ve kokpitte iki farklı güneşlenme yatağı olan Sealine S330'da , kokpitteki bbq, buzdolabı ve lavabo sayesinde salona girmeden yaşamı sürdürmek mümkün.

Sealine S 330 Avrasya Boat Show'da.. Sealine S 330 Avrasya Boat Show'da..

Sealine S330 tamamında saklama alanları son derece akıllıca tasarlanmış. İç alanlardaki mobilya, genel işçilik ve finiş kalitesi köklü bir İngiliz markasından beklendiği üzere en üst seviyede. Sealine S330 modelinde renk ve donanım seçenekleri ile teknenizi zevkinize uygun tasarlayabiliyorsunuz.

Sealine S 330 Avrasya Boat Show'da.. Sealine S 330 Avrasya Boat Show'da..

Sealine, alım ve operasyon maliyeti bütçenize uygun seçenekler sunmak için S330’u tek motor veya çift motor ile alma seçeneğini size sunuyor. Tek motor seçeneği olan Volvo D6 330 ile 27 knot azami hıza ulaşan tekne, en yüksek motor seçeneği olan çift D3 220 ile 34 knot’a ulaşabiliyor. 

Sealine S 330 Avrasya Boat Show'da..

Sealine S330, Trio Denizcilik A.Ş tarafından CNR Avrasya Boat Show Hall 1 'de ziyaretçileriyle buluşuyor.

www.triodeniz.com/
www.sealine.com

yatvitrini.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder