Satılık Tekneler

Sealine C330, CNR Avrasya Boat Show’da!
20.02.2016 Sealine C330, CNR Avrasya Boat Show’da!

Sealine’ın yeni cruiser tipi motoryatının Türkiye lansması, CNR Avrasya Boat Show’da yapılıyor! 21 Şubat’a kadar devam edecek olan CNR Avrasya Boat Show, CNR Expo Fuar Merkezi’nde, Yeşilköy’de ziyaretçilerine kapılarını geçtiğimiz hafta açmıştı.

Sealine C330

Sealine’ın bir önceki yıl tanıtılan, S330 tipi sportif ve açık kokpitli motoryatının gövdesi üzerine tasarlanan yeni C330, tamamen kapalı dümen evi ve kokpit kısmıyla özellikle İstanbul için harika bir tasarım. CNR Avrasya Boat Show’da Türkiye lansmanı hala devam eden Sealine C330, haftasonu boyunca Sealine’ın Hall 1’deki standında, açık modeli olan S330’un yanında meraklılarıyla buluşmaya devam ediyor.

Tüm hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilen bir model olan yeni C330’u, aynı gövdeye sahip olan S330 modelinden ayıran yegane özelliği de bu. Önü ve yanları açık hard top tavan yapısına sahip olan sportif gezi teknesi S330, yaz mevsiminde kullanılmaya özel bir tasarım. Kapalı kokpitli yeni C330 ise, yılın her mevsiminde rahatlıkla kullanılabilecek bir model.

Fazlasıyla derin yan camlar, geniş açılır tavan ve dümen istasyonunun yanından açılan kapı, C330’u oldukça ferah, geniş görüş açısına sahip ve son derece rahat manevra yaptırılabilir bir motoryat olarak kılıyor. C330’da dikkat çeken bir diğer önemli özellik ise, çift kısımlı açılır kokpit kapıları sayesinde iç ve dış mekanın bir bütün haline gelebilmesi. Kıç tarafta konumlanan mutfak kısmının da üzerinden açılan bu camın devamı, iç ve dış mekanı yekpare bir eğlence alanı haline getiriyor.

Sealine C330-2

Çift yataklı misafir kamarası ve geniş bir master kamaraya sahip olan C330, tek veya çift dizel makine seçenekleriyle 29 ile 34 knot süratlere erişebiliyor.

Sealine C330 için sunulan motor seçenekleri şu şekilde:

1 x  Volvo Penta D6 330 beygir güç üretebilen Duoprop kuyruk

1 x Volvo Penta D6 400 beygir Duoprop kuyruk veya çift motor seçeneği ile 2 adet Volvo Penta D3 220 beygir güç üretebilen Duoprop kuyruk

Teknik özellikleri:

Boyu: 10,31 metre

Su hattı boyu: 9,99 metre

Genişliği: 3,5

Su kesimi: 1,1 metre

Yakıt kapasitesi: 570 litre

Su kapasitesi: 220 litre

Ağırlık: 7100kg

Efe SezikYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.