Satılık Tekneler

Sealegs ile hem karada hem denizde
01.02.2015 Sealegs ile hem karada hem denizde


Sealegs, benzersiz karada ve denizde hareket imkanı sağlayan teknolojisiyle adeta bir çığır açıyor. Düsseldorf Boat Show’da dikkat çeken markalardan biri olan Sealegs, teknolojisi sayesinde özellikle arama-kurtarma, yardım ve acil durum botları tarafından tercih ediliyor. Firma geliştirdiği ve patentlerini aldığı bu teknolojisinden 900 adet aracını 40 farklı ülkeye sattığını açıkladı.

Sealegs

Sealegs’in, teknelerin karada da anında yürümesini sağlayan teknolojisi, firma tarafından tekne üreticilerine de gönderilebiliyor. Bir tekne üreticisiyseniz ve ürettiğiniz tekneler Sealegs’in gerekli boyutlarına uyabiliyorsa Sealegs ile temasa geçip teknolojiyi uygulamanız mümkün.
Sealegs teknolojisi, teknenin gövdesine takılan hidrolik pistonlu tekerlekler, yine hidrolik kaldırma sistemi, tekerleklerin güç kaynağı olan içten monte edilen 22 beygirlik hava soğutmalı Honda motor ile çalışıyor. Ek olarak kontrol paneline herşeyi bir dokunuşla yapabileceğiniz kontrol ünitesi ekleniyor.

www.sealeg.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder