Satılık Tekneler

Seakeeper’dan elektrikli gyro, Seakeeper 3DC
07.08.2015 Seakeeper’dan elektrikli gyro, Seakeeper 3DC
230 feet ve daha küçük yatlar için hareket-kontrol aygıtları üreten Seakeeper, yepyeni bir teknolojiye imza attı. Tamamen aküyle çalışan bu yeni model gyro’nun ismi Seakeeper 3DC. Denizcilik endüstrisinde bir ilk olan akülü hareket kontrol ünitesi, şimdilik 30 ile 40 feet arası modeller için tasarlandı.

Seakeeper-3DC

Tamamen elektrik enerjisiyle çalışan Seakeeper 3DC $29.900’dan satılıyor. 10 ton ve altındaki herhangi 30-40 feet aralığındaki teknede kullanılabilen yeni Seakeeper 3DC, sadece DC güç kaynağı haricinde çalışmak üzere tasarlandı. Yani teknenin jeneratörlerine bağlanmadan, kendi bataryasıyla çalışıyor. Bu sayede jeneratör bulunmayan teknelerde, bu denge sistemi için jeneratör koyma zorunluğu tamamen ortadan kalkıyor. 

Seakeeper’ın hareket-kontrol üniteleri olan bu gyro ​sistemler, firmanın verilerine göre %70 ile %90 oranında sallanmayı azaltabiliyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.