Satılık Tekneler

Sea Ray'in Yeni Jet İt İş Gücü: TrueJet Propulsion
04.06.2013

Alman mühendisliğinin öncülerinden Weber Motors ile Sea Ray'in işbirliğiyle ortaya çıkan yeni jet itiş teknolojisi, denizde aranan bir çok önemli özelliği kullanıcısına sağlıyor. Etkin seyir ve kontrol kapasitesi, True Neutral özelliği sayesinde, düşük sürat manevrası ve motor üstünde sabit durabilme gibi önemli 'yeteneklere' sahip.

TrueJet teknolojisi, ilk olarak Sea Ray 21 Jet ve 24 Jet modellerinde kullanılıyor.

Sea Ray'in Yeni Jet İt İş Gücü: TrueJet PropulsionSea Ray'in Yeni Jet İt İş Gücü: TrueJet Propulsion

Weber Motors firmasının üstün Alman mühendisliği ve Sea Ray'in başarılı tekne üreticiliğinin ortak bir meyvesi olan Sea Ray Jet modellerini, Sea Ray'in tasarımcılarından Carrie Fodor, ' Bu tasarımı geliştirmek, bize şimdiye kadar yapılmamış, özel bir şeyi yapma şansı verdi' sözleriyle yorumladı. Fodor ek olarak, 'Suya çok daha kolay ulaşılmasını sağlayan, alçak yüzme platformu, heyecan verici estetik görünüm ve itiş gücünde benzersiz bir yeniliği hayata geçirmemizi sağladı.' dedi.

Sea Ray'in Yeni Jet İt İş Gücü: TrueJet PropulsionSea Ray'in Yeni Jet İt İş Gücü: TrueJet Propulsion

Baş taraftaki oturma bölgesi, entegre saklama bölmeleri, paslanmaz çelikten merdiveni ve daha birçok önemli özellikleri ile 21 ve 24 Jet, denizden üst düzey zevk alınması için tasarlanmış. 

www.searay.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.