Satılık Tekneler

Sea Ray L650
20.05.2015 Sea Ray L650
Sea Ray’in yeni L serisi, modern bir yatın nasıl olması gerektiğini yeniden tanımlıyor. Düzgün ve iddialı dış hatlar, çekici ve iyi aydınlanmış iç mekanlar,  yenilikçi özellikler… Tüm bunların birleşimi L serisinin bizzat kendisi.

Sea Ray L650

Ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld, Sea Ray L650 'yi “Lüks ve çok pahalı bir elbisenin içinde T-shirt rahatlığı” şeklinde tanımlıyor. Neyin kabul edilebilir, neyin hayal edilen olduğuna dair ayrım, bu kelimelerde anlam buluyor. Sea Ray L650 tüm ayrım ve farklılıkları mükemmel bir şekilde ortaya koyuyor.

Sea Ray L650’nin pırıl pırıl üst yapısı ile, çevrenizdeki tüm gözlerin ona kilitlendiğini hissediyorsunuz. Sea Ray 650’nin cezbedici hatları, Avrupalı ve Amerikalı tasarımcılar ile şirketin köklerinin harika bir karışımı olarak karşınızda duruyor. Bu şık ve sofistike tasarımı ile Sea Ray L650,uzun yıllar boyunca marinalarda izleyenlerin gözlerini üzerinden alamayacağı bir yat olmuş

Sea Ray L650’nin içine adım attığınızda pencerelerin büyüklüğü ve zenginliği kadar, yerleşimde kullanılan kumaşların renkleri, zarif çizgileri ile iç dekorasyonda sizi hemen etkiliyor. ‘Galley-up’ dizaynı ile salona alınmış mutfak, iyi aydınlatılmış ve sosyal etkileşimin olduğu rahat bir oturma planı sunmakta. Mutfağın diğer önemli özellikleri ise, tümü ankastre olan buz makineli derin dondurucu, buzdolabı, fırın, mikrodalga, ocak, davlumbaz, ve depolama bölümü olması.

Sea Ray L650-1

Skyflow dizaynı; hardtoplardaki sunrooflar ve geniş gövde pencereleri dışarısı ile içerisini birleştirerek, güneş ışığının her köşeye yayılmasını sağlarken, salondaki harman/kardon ses sistemi ve led televizyon özellikleri konfor ve lüksü ikiye katlıyor.

Dört kamara yat boyunca, görsel ve rahatlatıcı ortamlar yaratılması için ayna düzeni ile yerleştirilmiş. Yatın sahipleri; çekici ve lüks bir dizayna sahip master kabinde, son derece konforlu hissedecekler. Stratejik olarak yerleştirilmiş gövde pencereleri, alt güvertenin orta bölümünde ve tam en genişliğinde konumlandırılmış master kabini aydınlatırken, aynı zamanda çok geniş bir giyinme bölümüne ve oldukça ferah bir banyoya sahip.

 
Sea Ray L650 Fly’ın üst güvertesine baktığımızda karşılaştığımız büyük mekan, yepyeni bir anlayışı bize gösteriyor. Teknenin kendisi tamamen sosyal bir bölge olmakla beraber, Flybridge bu sosyal mekanların en göze çarpan bölümlerinin başında geliyor. Geniş dinlenme, yemek ve güneşlenme alanları ile Flybridge, emsalsiz bir mekan.

Sea Ray firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Tim Schiek, L650 Fly hakkında yaptığı açıklamada şöyle diyor; “L650 Fly yeni L-Class serisinin özelliklerini örnekliyor. Ancak, bizce L-Class serisinin tanıtımı, yeni bir yat tanıtımından daha çok pazarda yeni bir yaklaşımın tanıtımıdır. Bu Sea Ray’in başarısı olduğu kadar, bizlerin bu seviyeye yükselmemizi sağlayan bayii ağımızın da başarısıdır.”.
 
Sea Ray L650-2

Mühendisler teknede ortalama 86,2 desibel olan sınırı, Quiet Ride kullanarak 79,4’e (neredeyse 7 desibel) indirgemişler. Yani bu demek oluyor ki, Sea Ray yolcularına seyir halindeyken adeta sessiz bir araba yolculuğu deneyimi yaşatıyor.

Serinin şimdilik tanıtılan L650 ve L650 Fly modellerinde, çift 1.150 beygir dizel Caterpillar motorlar kullanılmakta. L serisi’nin ayrıcalıkları yalnızca kabin, güverte ve yapım özellikleriyle bitmiyor. Lüksü her anlamıyla yaşatmakla kendinden emin adımlarla ilerleyen Sea Ray, tüm L class müşterilerine garanti, 7/24 çağrı merkezi, teknik servis ve yedek parça temini konularında da ayrıcalıklar tanıyor. 

Sea Ray L650-3

Sea Ray L650 FLY Teknik Özellikler
Tam Boy : 19,84 m
En : 5,23 m
Ağırlık : 35.607 kg
Yakıt Kapasitesi : 3.899 litre
Su Kapasitesi : 1.060 litre
Motorlar : 2 x 1.150 HP Caterpillar
 
Sea Ray L650 Teknik Özellikler
Tam Boy : 19,84 m
En : 5,23 m
Ağırlık : 33.339 kg
Yakıt Kapasitesi : 3.899 litre
Su Kapasitesi : 1.060 litre
Motorlar : 2 x 1.150 HP Caterpillar

Tüm yeni ve ikinci el Sea Ray marka tekneleri görüntülemek için TIKLAYINIZ ..

http://global.searay.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder