Satılık Tekneler

Sea Ray L Class Avrupa’ya Geliyor
31.07.2015 Sea Ray L Class Avrupa’ya Geliyor
Sea Ray'in yeni serisi L Class, Avrupa’da ilk kez Cannes Yachting Festival 2015’de sergilenecek. L Class serisinden L 650 Fly, ilk kez şovda boy gösterdikten sonra bir kaç ay daha Avrupa’da kalacak. Sea Ray’in Fransız Riviera’sında yeni açılan yat merkezinde, demo teknesi olarak müşterilerinin beğenisine sunulacak. 

sea-ray-650-fly

Bu yeni pazarlama stratejisi, efsanevi Amerikan yat markası için yeni bir gelişme olacak. Yapılan açıklamalar yat pazarının uzmanları tarafından, markanın önümüzdeki bir kaç yıl sürecek yeni Avrupa stratejisinin ilk adımları olarak yorumlandı.

sea-ray-650-fly-1

Cannes Yachting Festival 2015’de Sea Ray L 650 Fly'ın yanı sıra, ünlü bir tasarım ofisinin desteğinde güncellenerek yeniden doğan 510 Sundancer ve 510 FLY da sergilenecek. Sea Ray, 2016 yılının ilk aylarında, Amerika’nın Florida kentindeki fabrikasını yeniden açacağını ve bu tesisin, firmanın amiral gemisi haline gelen L-Class tekne üretimi için kullanılacağını duyurmuştu. Firma bir başka açıklamasında da, üst düzey bağlantılarının sipariş ve üretim prosesi için, fabrikanın yakınında bir tasarım merkezi oluşturacağını duyurmuştu. 

sea-ray-650-fly-2 sea-ray-650-fly-3

Sea Ray’in global satış, pazarlama ve müşteri ilişkilerinden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Brad Anderson, Cannes Yachting Festival 2015 ile ilgili olarak yapılan açıklamada; “Avrupa pazarındaki mevcut büyüme fırsatları bizi fazlasıyla heyecanlandırıyor. L-Class’ın da parçası olduğu yeni teknelerimizin, büyük başarısının bir sonraki mantıksal aşaması talebi karşılamamız olacaktır.” dedi.
 
www.searay.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.