Satılık Tekneler

Sea Ray 510 Fly, Avrupa ile Buluştu
16.09.2015 Sea Ray 510 Fly, Avrupa ile Buluştu
Sea Ray 510 Fly modelini ilk kez geçen hafta Avrupa'da düzenlenen 2015 Cannes Yachting Festival’de sergiledi. Yeni 510 Fly motoryat ilk olarak Amerika’da geçen yıl Ft. Lauderdale International Boat Show’da meraklıların karşısına çıkmıştı. 

Sea-Ray-510-Fly

Sea Ray, yeni modeli Sea Ray 510 Fly'ın tasarım ve üretim sürecinde ağırlıklı olarak hacim konusuna ağırlık vermiş. Odaklanmanın sonucu özellikle ana güverte ile alt güvertedeki kamaralarda çok net görülebiliyor. 

Sea Ray Spor yatlar ve Yat Satışları Uluslararası Direktörü Luca Brancaleon, Cannes Yachting Festival’de yapılan tanıtımda; “510 Fly motoryatının ana güvertesinde, burun bölümünde yatın tüm genişliğini kullanan bir master kamara bulunuyor. Bu kamaradaki büyük pencereler sayesinde kendinizi denizin içinde hissedebilirsiniz. Ayrıca motoryatta üç adet kamara bulunuyor, hepsinde de ergonomiye çok önem verdik. 510 Fly motoryatında çok fazla güverte iniş çıkışı yapmayı düşünmedik, müşterilerimizi fazla yormak istemedik. Avrupa pazarı için 510 Fly modelimizin iç dekorasyonunu yeniden tasarladık. Ve daha parlak, daha seçkin bir görünüm elde edildi. Sonucunda da özellikle Akdeniz’in bol güneşi ve ışığı daha fazla içeri alınacak ve tüm mekanlar ile kucaklaşacak.” dedi.

Sea-Ray-510-Fly-1

510 Fly motoryatı bu özelliklerine ilaveten, mükemmel bir denizci tekne ve çok iyi performans sergiliyor. Motoryatta tam donanımlı açık bir amerikan mutfak köprüye yakın ve konukların motoryattaki buluşma noktası salonla birleşik olarak tasarlanmış. Dümende en iyi denizcilerin arzusu olan ergonomik Stidd koltuk kullanılmış. Bu sayede daha iyi görüş alanı ve üstün denize dayanıklılık elde edilmesi ile her türlü deniz koşulunda yapılacak deniz seyri daha keyifli ve daha güvenli kılınmış.

Sea-Ray-510-Fly-2

8 kişi ağırlayabilen 510 Fly motoryatının dışında ise, keyif sürmek için daha büyük yaşam alanları bulunuyor. İki masa, güneşlenme minderleri ve mutfak köşesi gibi keyifli vakit geçirmek için fazlasıyla seçenek sunan 510 Fly gerçekten büyük. 

İsteğe bağlı olarak sipariş edilebilen sert hard top daha fazla gölgelik alan ve hard top’ın sağlamlığı elde edilebiliyor. Sea Ray’in en üst düzey mühendislik ve kalitesi 510 Fly motoryatına gemi hissi vermesini sağlıyor. Şaft modelinde, kokpitten kolay erişimi bulunan tam yüksekliği sahip, bir yataklı mürettebat kamarası bulunuyor. 

Sea-Ray-510-Fly-3

Teknik Özellikler:

Model : Sea Ray 510 Fly
Tam Boy : 15.50 metre
Genişlik : 4,67 metre
Su kesimi : 132 cm.
Standart Motor : 2/600 HP Cummins QSC8.3 dizel
Yakıt Tankı : 1.892 Litre
Temiz Su : 492 Litre

global.searay.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder