Satılık Tekneler

Sea Ray 370 Venture 2012 Yılın Teknesi
15.02.2013 Sea Ray 370 Venture 2012 Yılın Teknesi

Boating Magazine, performans verileri ve yorumların yanı sıra, yılın teknesi seçiminde teknelerin güçlü yapılarını, kıvrak ve canlı manevra kabiliyetlerini ve Amerikan Tekne ve Yat Kurulu standartlarına uyup uymadıklarını test ederek kararlaştırıyor. Bunlarla birlikte, sınıfının gerektirdiği özellikleri ne kadar barındırdığıda ayrı bir önem arz ediyor.

2012 yılında çıkan modeller içinde, bu ön koşulları sağlayan ve rakiplerinin önüne geçen tekne: Sea Ray 370 Venture. 370 Venture, son derece zeki ve marifetli bir şekilde, tamamen gizlenmiş dıştan takma motorlara sahip. Bu dizayn harikası sürat teknesi, alıcısına eni kadar genişlikte bir yüzme platformu, kıç tarafında rahat bir oturma alanı ve başarılı aerodinamik çizgiler sunuyor. Bunların yanı sıra, 370 Venture'ın sınıfındaki diğer sürat teknelerine kıyasla çok daha hacimli istif yeri, daha geniş iç kamarası öne çıkan diğer özellikleri arasında. Sınıfındaki diğer teknelere göre seyir halinde çok daha sessiz, sığ denizlerde kullanılmaya daha uygun ve korozyon riskinin çok daha az olması, Sea Ray 370 Venture'ı yılın teknesi seçilmesinde rakipsiz kılıyor.© Ryan Streveler

Sea Ray 370 Venture

LOA: 37'2"?

Beam: 11'3"?

Draft (max): 3'0"?

Displacement (approx.): 15,432 lb.?

Transom Deadrise: 18 degrees?

Bridge Clearance: 12'9"?

Max Cabin Headroom (when applicable): 6'5"?

Fuel Capacity: 200 gal.?

Max Horsepower: 600?

Available Power: Twin Verado 300 hp outboard motors

Boating Magazine/Boat test.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder