Satılık Tekneler

Sea Ray 230 SLX
31.03.2013


Yeni Sea Ray 230 SLX'in en önemli özelliklerinden biri,kullanıcıların firmaya yaptığı geri bildirimlerden yola çıkarak,çok rahatça inip binilebilir olması.Yüzme platformundan teknenin içine hiç bir engelle karşılaşmadan,hiçbir şeyi açıp, çevirmeden geçilebiliyor.Üç parçalı temperli ve renkli camı,davetkar bir biçimde açılıp,teknenin baş tarafındaki alana geçiş sağlıyor.Gövde boyunca uzanan camın, görüş açısını kapatan destekleri bulunmuyor.Elektronik ayarlanabilen direksiyonu,Smart Craft enstürmanlar,krom kaplama gaz kolu,230 SLX'in kullanıcı odaklı özellikleri arasında.

Sea Ray 230 SLX

İki adet tabure koltuğun ileri-geri ayarlanabilmesi, dönmesi ve yükselen destek kısmı sayesinde kaptanın ve iskele taraftaki yolcunun konforundan ödün verilmemiş.Tabandaki wakeboard saklama alanı, kilitli livar kapakları ve kokpitteki yan paneller ile teknede çok yönlü saklama alanları yaratılmış.Baştaki alanda ise son derece ergonomik iki adet koltuk,Sea Ray 230 SLX'in boyutlarına oranla gerçekten geniş ve konforlu bir tekne olmasını sağlamış.Kıç taraftaki L şeklinde koltuğun altında ise buzluk ve yine eşya saklama alanı bulunuyor.

Sea Ray 230 SLX

Yüzme platformunun altına katlanan çelik merdivenin yanısıra, su sporları için kullanışlı ve teknenin tasarımının önemli parçası olan köprüsü de katlanıp kolayca inebiliyor.

230 SLX'in MerCruiser 5.0 ve 350 MAG olmak üzere 26 ve 300 beygirlik motor seçenekleri mevcut.

Sea Ray 230 SLX

Sea Ray 230 SLX

Sea Ray 230 SLX

Sea Ray 230 SLX

Searaylaunchpad.com / Yatvitrini.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder