Satılık Tekneler

Sea Ray - 400 Sundancer
24.11.2015 Sea Ray - 400 Sundancer
Sea Ray'ın yeni motoryatı, ilk kez geçtiğimiz günlerde Amerika’da düzenlenen Fort Lauderdale International Boat Show’da sergilendi. Yeni Sea Ray 400 Sundancer, Avrupa’da ilk olarak, Ocak ayının sonunda Almanya’daki Dusseldorf International Boat Show’da sergilenecek.

 

400 Sundancer, geniş ve havadar salon büyük pencereleri ve hareketli tavanı ile, doğal ışığı fazlasıyla iç mekana taşımakta. Yumuşacık koltuklar, L-şekilli oturma grubu ile toplam sekiz kişi için nefis sohbet ortamı oluşturuyor. Üç parçalı giriş kapısı ile arka havuzluk ve kokpit bölümü de eklendiğinde, kesintisiz bir bütünlük elde edilerek mükemmel bir eğlence ortamı vaat ediyor. 

sea-ray-400-sundancer

Dış tasarımdaki yay çizgi içeriye de taşınarak, konforun yanı sıra estetik açıdan da farklı bir görünüm elde edilmiş. Güvertenin burun bölümündeki güneşlenme alanı yeni düzey konforun bir göstergesi. Çok fonksiyonlu güneşlenme minderleri ve opsiyonel gölgelik, tüm gün konforlu bir deniz keyfini sunuyor.

sea-ray-400-sundancer-1

Yeni 400 Sundancer sosyalleşme ve rahatlama için, gündüz ve gece her türlü konforu sağlıyor. Tasarımın odak noktası, ana güvertedeki tek seviyeye konumlandırılmış geniş yaşam alanı. Bu yerleşimde eğlencenin mükemmelliğini sağlayacak bir de mutfakçık yer buluyor. 

sea-ray-400-sundancer-2

Geniş pencereler, iç mekanların da gün ışığı ile dolmasına yardımcı oluyor. Motoryatın iç tasarımı, gündüz olduğu kadar akşamları da geniş pencereleri ve açılır tavanı ile, harika gökyüzü manzarası ile buluşuyor. 

sea-ray-400-sundancer-3 sea-ray-400-sundancer-4
sea-ray-400-sundancer-5 sea-ray-400-sundancer-6
sea-ray-400-sundancer-7 sea-ray-400-sundancer-8

Oturma alanının altında ise, yatın tüm genişliğini kullanan iki adet kamara konumlandırılmış. Ana kamaranın en dikkat çekici unsuru geniş dolapları. Her iki kamara için iki adet bağımsız tuvalet ve banyo bölümü var. Arka kamarada ise arzu edilirse üç yataklı bir yerleşim seçilebiliyor. Zengin malzemeler ve harika detaylar, sert ağaç yer döşemeleri ve yumuşak kumaşlar çok dengeli estetik uyum oluşturuyor. 

sea-ray-400-sundancer-9 sea-ray-400-sundancer-10

Mutfak alanı büyük olmamasına rağmen lüks, fonksiyonel ve en modern cihazlar ile donatılmış, fazlasıyla depo alanı bulunuyor. Yeni Sea Ray 400 Sundancer’ın en etkileyici özelliklerinden hidrolik arka platformu, Sea Ray markasının tarz ve performansının imzası.
 
 
global.searay.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder