Satılık Tekneler

Sea-Doo TRIXX
01.09.2016 Sea-Doo TRIXX 0’dan 60 mil’e 3,8 saniyede çıkan Sea-Doo’nun en üst seviyedeki, göz kamaştırıcı güzellikteki ve akıllara durgunluk veren 300 HP gücündeki performanslı makineleri; yarışlardan elde edilen bilgiler doğrultusunda, tam kontrolü kendine özgün Ergolock sistemi ile, güvenli ve güçlü sürüş sunuyor. En üst düzeydeki güçlü motorlara sahip olan BRP modellerinin arasına, 230 HP gücündeki GTR ve GTR-X modelleri eklendi.

 
Sea-Doo geçtiğimiz hafta Amerika’nın Florida eyaletindeki Tampa’da, 2017 yılı modellerinin resmi tanıtımını yaklaşan fuarlar öncesinde yaptı. “Eğlenceli, uygun fiyatlı ve performanslı” teması altında buluşan, başlangıç seviyesi olan Spark serisine bu yıl bir yeni model daha ekleniyor. Buna ilave olarak, iki yeni performanslı model ile, bir Rotax geliştirilmiş yanma verimli (Advanced Combustion Efficiency - ACE) motorlu model de ürün gamına ekleniyor.

Spark TRIXX

Sea-Doo TRIXX, Sea-Doo’nun denizlerdeki yeni eğlenceli oyuncağı. Kişisel deniz araçları segmentinin giriş seviyesindeki başarıları ile bilinen şirket, şimdi de yeni GTS ve GTI modelleri sınıfında rakipsiz bir fiyat yakalıyor. Orta grubun üstünde bir performansa sahip olan GTR-X 230, yeni Rotax 1500 HO ACE motor ile donatılıyor.

Spark TRIXX-2

BRP’nin uluslararası marka ve iletişim direktörü Anne Belec; ''2017 yılı Sea-Doo modellerinin pazara sunulması sonrasında, şirket şimdiye kadar ulaştığı en güçlü seviyeye ulaşacak.'' diyor ve görüşlerine şöyle devam ediyor: “Sunulan yeni modellerde kullanıcıların taleplerine daha fazla odaklandık. Örneğin, uygun fiyat ve verimlilik ile tabii ki eğlenceden de ödün vermedik. Daha fazla insan için onların aradıkları model olacağız. Denizlerde kendi kişisel araçlarına sahip olacaklar ve Sea-Doo rüyalarını gerçekleştirecek.”

Dünyanın kişisel deniz araçları pazarında lideri konumundaki BRP, inanılmaz geniş ürün yelpazesine yeni eklediği ürünler ile daha da güçleniyor. Firma adından 2017 yılında daha çok söz ettirecek.

Spark TRIXX-3

Başlangıç seviyesindeki yeni model Spark TRIXX'in, oyunun kurallarını değiştireceği şimdiden söyleyebiliriz. Hafifliği ve çevik deniz tutuşu ile yeni Spark modeli, su üzerinde yeni oyunlara hazır durumda. Yeni 2017 Spark TRIXX, ayarlanabilir gidon, ayak takozları ve geliştirilmiş Variable Trim System (VTS) gibi pek çok yeniliklerle dolu şekilde piyasaya sunuluyor. Tüm özellikleri ile başlangıç seviyesindeki fiyatına rağmen Spark TRIXX, kullanıcılara profesyoneller gibi davranmalarını sağlıyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.