Satılık Tekneler

Scorpion'dan 1080 Jet Lander
18.07.2015 Scorpion'dan 1080 Jet Lander
Üst sınıf şişme bot üretimiyle, süperyat servis botu pazarında adından hayli söz ettiren Scorpion, yeni 1080 Jet Lander modeliyle yine piyasaya damgasını vurmaya hazırlanıyor. Scorpion, 10 metre serisini bu yeni model ile genişletecek.

Scorpion-1080-Jet-Lander’

Süperyatlar için servis botu olarak tasarlanan, yeni Scorpion 1080 Jet Lander tam olarak 10 metre boyunda. Toplam 16 kişinin oturabileceği kapasitede tasarlanan güverte oturma planı ile, amacına tam anlamıyla hizmet edebilecek bir model. Çok amaçlı yüzme platformuna sahip olan Scorpion 1080 Jet Lander, sadece motoryat misafirlerini taşımak için değil, wakeboard, yüzme, ve dalış gibi su sporlarını da süperyat misafirlerine tecrübe ettirebilecek bir tasarım. 

1080 Jet Lander’ın makine seçenekleri, Hamilton jet itiş sistemiyle içten takma 370 ile 480 beygir arası bir yelpazede toplanmış.  

Scorpion-1080-Jet-Lander’-1

Scorpion 1080 Jet Lander’daki geniş tasarlanmış, açılır hafif yapılı karbon fiber yüzme merdiveni, botun dikkat çeken özellikleri arasında. 

Son derece populer bir model olarak piyasada yer alan Sting ile aynı gövdeye sahip olan yeni 1080 Jet Lander, seyir esnasında olabilecek en kuru seyri yolculuk edenlere garanti ediyor. 

Yeni botun fiyatları, Scorpion tarafından Cannes ve Monaco yat fuarlarında resmi olarak açıklanacak. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.