Satılık Tekneler

Sasga 34 Minorchino
20.09.2016 Sasga 34 Minorchino Sasga, yeni 34 Minorchino motoryatıyla model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Diğer tüm modellerinde olduğu gibi yine İspanyol balıkçı tarzını benimseyen yeni 34 Minorchino, bu konseptin üzerine tasarlanmış hard top tavanlı bir gezi teknesi. Yarı-planning gövde yapısına sahip olan motoryat, seyir esnasında hayli tatmin edici düzeyde konfor sunuyor. 

Sasga 34 Minorchino

Yeni Sasga 34 Minorchino, 2 adet çift kişilik kamarasında 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip. Alt güvertede sancak tarafta konumlanan ikinci kamaranın karşısında banyo yer alıyor. 

Sasga 34 Minorchino2

Motoryatın üst güvertesi tamamen sosyal alan olarak tasarlanmış. Salon kısmının bir tarafı ise yemek bölümü olarak ayrılmış. Dümen istasyonuna bitişik olan bu bölüm, kaptan koltuğunun kapanması sayesinde ihtiyaç olduğunda genişletilebiliyor. Mutfak bölümü ise, yine ana güvertede iskele tarafta L-şeklinde tasarlanmış. 

Sasga 34 Minorchino3

CE A sertifikasyonuna uygun olan Sasga 34 Minorchino motoryat, küçük bir gemiyi andıran derin ve güvenli yan güverteleri sayesinde, üzerinde hareket etmeyi oldukça kolay hale getiriyor. 

Sasga 34 Minorchino4

Standart olarak çift Volvo D3 225’er beygir motorlarla piyasaya sunulan Sasga 34 Minorchino'nun maksimum sürati 21 knot. Yarı-planning gövdesi sayesinde hızlı seyir sürati 19 knot olarak belirtilirken, ekonomik seyir sürati 13 knot.

Sasga 34 Minorchino5

Teknik detayları:

Tam boyu: 10 metre

Gövde boyu: 9 metre

Su kesimi: 0,6 metre

Boş ağırlığı: 8,5 ton

Yakıt kapasitesi: 650 litre

Su kapasitesi: 350 litre

Motorlar: 2 x Volvo D3 225 beygir

İtiş: Şaft
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.