Satılık Tekneler

Sarnico 60 GTV
09.06.2014 Sarnico 60 GTV

2005'te piyasaya sürülen Sarnico 60'ın üzerine çıkan hard top versiyonu GT'nin ardından şimdide GTV modeli piyasada. Sportif yat sınıfının öne çıkan modellerinden olan Sarnico 60'ın yeni GTV'si; gövde kalitesi, kusursuz zarafet, kişiselleştirilen iç ve dış düzeniyle dikkat çekiyor. 

Sarnico 60 GTV

Yeni Sarnico 60 GTV, tamamen sahibinin ihtiyaçlarına göre düzenleniyor. Sahibinin çalışma ortamı dahil olabilecek halde düzenlenebilen motoryat, tüm ihtiyaçlara cevap verebilir niteliğe sahip. Sürgülü kapıyla ayrılan salon ve kıç güvertesi, ana güvertenin kullanılabilirliğini maksimum düzeye taşıyor. Bir diğer benzersiz yaşam alanıda uzun ön güvertesinde mevcut. Ana salonunun açılır tavanı önemli özellikleri arasında. Motoryatın aerodinamik güverte evi yapısı sayesinde navigasyon kısmına kadar çok sayıda kişi rüzgar almadan oturabiliyor. 

Sarnico 60 GTV- exterior

Motoryatın alt güvertesinde kamaraların ortak özelliği son derece havadar olması. Sahibinin isteğine göre orta kısımdaki oda multimedya odası olarak tasarlanabiliyor. Ortak banyoya bu kabinden de kapı var. Daha farklı versiyonlarda bu kısım ana kabin olarak yer alıyor. Kokpitin hemen altında yer alan mutfağı ise tam donanımlı. Multimedya versiyonlu Sarnico 60 GTV'nin ana kabini ise baş altında konumlanıyor. Ana kabinin özel ebeveyn banyosu mevcut. Personel kabini ise arada yer alan makine dairesiyle diğer kabinlerden ayrılıyor. Personel kabini, teknenin kıç tarafında yer alıyor. 

sarnico 60 gtv- galley

Teknenin merkezinde yer alan makineleriyle Sarnico 60 son derece dengeli bir gövdeye sahip. Bu sayede motoryat demirde veya seyir halindeyken mükemmel dengesiyle dikkat çekiyor. Sarnico 60 GTV, 13 knot'ta planing seyir yapıyor. 15 knot süratte ise saatte sadece 40 litre yakıt tüketiyor. İkiz 1000 beygir MAN makineleriyle yapabildiği maksimum sürat 39 knot. 

sarnico 60 gtv- cabin

Teknik özellikleri:

LOA - 18.97 m (62.2ft)

Beam - 4.80 m

Draft - 1.41 m

Displacement - 23 t dry

Fuel Capacity - 2500 l

Water Capacity - 650 l

Accommodation - 6 berths in 3 cabins (standard layout), 1 crew cabin berth

Max Persons - 12

Engines - 2 x MAN 1000hp 

Propulsion - line shafts

Speed - 39 knots max, 34 knots cruise

Project - Nuvolari Lenard exterior and interior


http://www.toplook.it/2014/05/22/sarnico-60-gtv-39-nodi-confort-eleganza-20261YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.