Satılık Tekneler

Sarissa Speedmaster 737 London Boat Show’da
26.12.2014 Sarissa Speedmaster 737 London Boat Show’da
Gelecek ay kapılarını açacak olan Londra Boat Show’da gövde gösterisi yapacak olan RIB’ler arasında, 70 knot hıza sahip Sarissa Speedmaster 737 tüm dikkatleri üstünde toplayacak.

Sarissa Speedmaster 737 London Boat Show’da

Yunanistan’da üretilen Sarissa Speedmaster 737 RIB kategorisinin en hızlı teknelerinden birisi olacak. Excel Centre’de düzenlenecek Londra Boat Show’da RIB kategorisi ilk kez yer alacak.

Sarissa Speedmaster 737, gerçek bir offshore RIB olarak yüksek hızdaki seyirde yumuşak, daha sakin bir kullanım da ise benzersiz bir konfora sahip. Gövdesi ünlü İngiliz tasarımcı Adam Younger  tarafından tasarlanan Sarissa Speedmaster 737’nin tasarımında bir başka önemli imza da, 20 yıldan fazla süredir modern ve yarış botları tasarımı yapan Takis Samartzis

Sarissa Speedmaster 737 London Boat Show’da

Botun yapımında en yüksek teknoloji malzemeler; multiaxial fiber, Airex, Kevlar ve  karbon kullanıldı. RIB’ın tüplerinde ise Fransız Pennel Flipo’nun 1.670 dtex Hypalon Neopren malzemesi kullanıldı. 
Sarissa Speedmaster 737’nin gövde tasarımında çağdaş bilimsel veriler kullanılarak elde edilen form sayesinde, küçük dıştan takma motorlarda düşük yakıt tüketimi ile birlikte yüksek hızda güvenli bir seyir sağlandı.

Sarissa Speedmaster 737 London Boat Show’da Speedmaster 737, kademeli gövdesi ile eriştiği 70 knot hızda hem güvenli hem de konforlu. Speedmaster 737’de standart olarak dıştan takma Mercury Verado 300hp motor kullanılıyor. Bu kadar hızlı yaşamak istemeyenler için hızı düşürmek mümkün, bu opsiyonda ise 150 HP motor kullanılarak 40 knot hıza erişmek imkanı var. 

Kaynak : http://www.sarissa-ribs.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.