Satılık Tekneler

Sanlorenzo’nun Yeni Süperyatı “X”
01.08.2016 Sanlorenzo’nun Yeni Süperyatı “X” İlk görüntüleri yayınlanan Sanlorenzo’nun yeni süperyatı “X” keşif yapmaya hazır durumda. Sanlorenzo’nun 460EXP serisinden, ikinci süperyatı olan 460 GT yatına “X” adı verildi. “X” süperyatı, bu boyuttaki benzer süperyatlara nazaran, kendi kendine yeterlilik ve uzun menzilli seyir yapabilme yetenekleri daha üst düzeyde oluşturulmuş. X süperyatı bu yıl ilk yarısında denize indirildi ve ilk kez Eylül ayında Monaco Yacht Show’da sergilenecek.

Sanlorenzo X

Bu modelden üç adet daha süperyatın tersane tarafından siparişi alınmış durumda ve sahiplerine önümüzdeki iki yıl içerisinde teslim edilecek.

Sanlorenzo X 2

X süperyatı, kendisinin ikizi Moka yatından öncelikle inci grisi gövde rengi ile ayrılıyor. Çelik gövdeli süperyatın en geniş yeri 9,2 metre. Bu sayede hem konforlu hem de mükemmel denizci bir yat elde edilmiş. İki adet 1.300 HP motor ile donatılan “X” süperyatı, 11 knot seyir hızında 50.000 litrelik yakıt tankı sayesinde 4.000 deniz menzile erişebiliyor.

Sanlorenzo X 3

Sanlorenzo
’nun 460Exp serisinden, bu süperyatta 6 kamaralı yerleşime bir de ilave aile kamarası yer alıyor. Güneşlenme güvertesinde yat sahibinin arzusu doğrultusunda, tam donanımlı bir spor salonu ve suni dalgalı havuza yer verilmiş. Süperyatın iç dekorasyonu, yat sahibinin tarz duygusu ve maceraperestliği doğrultusunda zarif, kibar ve zevkli görünüme büründürülmüş.

Sanlorenzo X 4

460Exp serisinin tamamına şekil veren tasarımcı Francesco Paszkowski, cezbedici ve de aynı zamanda sağlam bir görünüm ortaya çıkartmış. Süperyatın ana güvertesinin kıç bölümü keşif araçları ve hizmet teknelerine ayrılmış. X süperyatının sahibi, bu bölüme bir kişisel deniz altı ile bir deniz uçağı konulmasını istemiş.

Sanlorenzo X  5

Kıçtaki vasistas şeklinde açılır kapak, açıldığında geniş bir yüzme platformu ile birlikte alt güvertedeki dalgıç odasına, sauna ve mükemmel bir bara ulaşılıyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.