Satılık Tekneler

Sanlorenzo’nun Scorpion 2 Motoryatı Satıldı
23.08.2016 Sanlorenzo’nun Scorpion 2 Motoryatı Satıldı Richard Higgins ve Adam-Michael Papadakis tarafından, Camper & Nicholsons’da listelenmiş olan motoryat Scorpion 2’nin satışı tamamlandı. İtalyan tersane Sanlorenzo tarafından üretilen motoryat, 40,8 metre boy uzunluğuna sahip. Haziran 2011’de suya indirilen yat, Francesco Paszkovwski tarafından tasarlanmış olan ‘Alloy 40’ serisinin altıncı gövdesi olarak inşa edilmişti. 

Scorpion 2

Çift 2340 kW MTU makinelerle donatılmış olan Scorpion 2, 28 knot sürate erişebiliyor. Motoryatın seyir sürati ise 26 knot. 

Aluminyumdan üretilern 40 metrelik Scorpion 2’nin 10 kişilik misafir konaklama kapasitesi var. Mürettebat konaklama kapasitesi ise 6 kişi. Motoryatın 5 kamarasından biri olan master suiti, ana güvertede konumlanıyor. VIP suit, çift kişilik ve ikiz yataklı misafir kabinleri ise alt güvertede yer alıyor. Tüm kamaralarda eğlence sistemleri ve televizyon ekranları var. 

Ana güvertedeki ana salonun haricinde, üst güvertede bir başka salon tasarlanmış. Ana salondaki gibi dev ekran televizyona sahip olan üst salonda, yemek bölümü ve tam donanımlı bir mutfak da bulunuyor. Güvertenin açık kısmında elektrikli kontrol edilen bimnini var. 

Scorpion 2
için istenilen liste fiyatı €11,5 milyon idi.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.