Satılık Tekneler

Sanlorenzo’dan Bir Günde İki Yat
29.03.2017 Sanlorenzo’dan Bir Günde İki Yat İtalyan tersane Sanlorenzo, bir gün içerisinde iki yeni motoryatını suya indirdi. Stae ve B&B isimli çiçeği burnunda yatlar, birbirinden sadece birkaç saat arayla denize indirildi. 

B&B

Bu iki yeni motoryattan büyüğü olan B&B; 29,1 metre boyunda. SL96 serisine dahil olan motoryat, hızlı-planing gövde yapısına sahip ve GRP malzemeden üretildi. Francesco Paszkowski tasarımı olan yat, çift 1947 beygir MTU makineleri sayesinde 26 knot seyir sürati sunuyor. Firma, motoryatın deniz testlerinde 30 knot’ı rahatlıkla aşacağını belirtiyor. Türk sahibi için özel olarak üretilen motoryat, Sanlorenzo’nun Viareggio’daki tarihi iskelesinden denize indirildi. 

Stae

Aynı gün içerisinde sadece birkaç saat sonra denize indirilen diğer Sanlorenzo motoryat ise Stae idi. Tersanenin Ameglia’daki tesislerinde tamamlanan motoryat, Amerikalı sahiplerinin de katıldığı törenle denize indirildi. İlk olarak 2015 Cannes Yat Festivali’nde lanse edilen SL86 modeli olan Stae; 26,76 metre boyunda. 

İç ve dış tasarımını Officina Italiana Design firmasının tamamladığı SL86; 6,35 metrelik genişliği sayesinde 90GT hacim sunuyor. Motoryatta 8 kişilik misafir konaklama kapasitesi var. Stae, çift MTU 12V2000 M94 dizel makineleriyle 30 knot sürate erişebiliyor. Seyir sürati ise 26 knot. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.