Satılık Tekneler

Sanlorenzo, SX88’i Tanıttı
26.05.2017 Sanlorenzo, SX88’i Tanıttı
Sanlorenzo, yeni crossover motoryatı SX88’in ilk detaylarını paylaştı. Dün Milan Triennale tasarım müzesinde gerçekleşen basın konferansında tanıtılan Sanlorenzo SX88, 27 metre boyunda. Kompakt bir explorer tipi motoryat olan Sanlorenzo SX88, aynı zamanda sportif bir flybridge motoryat özelliğinde. Motoryatın genel lansmanı ise, 2017 Cannes Yachting Festival’da yapılacak. 

Sanlorenzo SX88

GRP gövde ve karbonfiber üst yapıdan inşa edilen Sanlorenzo SX88'in iç mekanını, Piero Lissoni tasarlayacak. Sanlorenzo, yeni SX serisinin diğer modellerinde de yine aynı isimle çalışacak. Tersane, 2018’de SX72, 2019’da da SX104 ile model yelpazesini genişletecek.

Sanlorenzo SX88.

5 metrelik bir servis botu ve onunla birlikte Jet Ski taşıyacak alan sunan açık kıç yapısı, tasarımcı Officina Italiana Design’ın markaya yeni kattığı unsurların başında geliyor. Geriye yatık ön camlar ve öne doğru gelen üst yapı ise, SX88’e explorer yat estetiği katıyor. 

Sanlorenzo SX88..

Sanlorenzo SX88, üç farklı düzenle piyasaya sunulacak. Bu seçeneklerde tekne sahibi suiti, ana güvertede ön tarafta veya alt güvertede gövdenin merkezinde konumlanıyor.

Sanlorenzo SX88,

Deniz testleri, Sanlorenzo’nun Ameglia tesislerinde önümüzdeki Ağustos ayında suya indirilir indirilmez gerçekleşecek. Motoryatın 23 knot sürate çıkabileceği tahmin ediliyor. Sanlorenzo SX88’den 6 adet sattığını açıkladı. 7. gövdenin ise 2018’in baharında suya indirilebileceğini belirtti.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.