Satılık Tekneler

Sanlorenzo Süperyatlar Taşındı
13.04.2016 Sanlorenzo Süperyatlar Taşındı
Sanlorenzo Yachts'ın, üretimi devam eden iki adet 52Steel serisi, çelik gövdeli ve alüminyum üst yapılı süperyatları bir diğer tersaneye taşındı. Sanlorenzo tarafından yapılan açıklamada, 52 metre (171 feet) uzunluğundaki süperyatların Viareggio’daki tersaneden La Spezia’daki tersaneye nakledildiği duyuruldu.

sanlorenzo-yachts

İtalyan süperyat üreticisi Sanlorenzo Yachts, geçtiğimiz günlerde La Spezia, Cantieri San Marco’da mega metal yatların üretimi için yeni bir bina kiralamıştı. Sanlorenzo Yachts tarafından yapılan açıklamada, bu ay içinde 460Exp serisinin iki süperyatı olan serinin üçüncü ve dördüncü gövdelerinin yeni binaya taşınacağı duyuruldu. 460Exp serisi yatlar, yeni tersanede 52Steel süperyatlar ile birlikte tamamlanacaklar. 

sanlorenzo-yachts-2

Sanlorenzo Yachts tarafından yeni kiralanan tesis oldukça büyük. Denize doğrudan erişimi olan yeni binada, 40 metreden 80 metreye kadar farklı büyüklüklerde çelik gövdeli süperyatlar üretilebilecek. Sanlorenzo gelecekte süperyat bölümünü daha da geliştirmek ile birlikte, süper veya megayatların yenilenme çalışmalarının yapılacağı bir bölüm de oluşturulacak. Diğer yandan Sanlorenzo Yachts’ın ürün gamındaki, 46 Alloy megayatlar ve 46 Steel süperyatların da üretimi de La Spezia’daki yeni tersanede yapılacak.

sanlorenzo-yachts-3

Çelik süperyatların yeni tesise taşınmaları, Viareggio’daki tersanenin kapanması anlamına gelmiyor. Viareggio’daki tersanenin tamamı SD 112, SL 118 ve SD 126 model süperyatlar için ayrılacak. Sanlorenzo Yachts tersanesinin merkez ofisleri Ameglia’da çalışmaya devam ederken, tersanenin Viareggio’daki tesislerinde yalnız 112 feet ile 126 arasında fiberglas süperyatların üretilmesine odaklanılacak.

sanlorenzo-yachts-4

Sanlorenzo Yachts’ın Ameglia’da da bulunan diğer tersanesi ise bu değişimlerden etkilenmeyecek. Ameglia’daki tersanede 32,3 metreye (106 feet) kadar fiberglas tekneler üretilmekte. Ameglia’daki tersanede Sanlorenzo Yachts SL 78, SL 86, SL 96 ve SL 106 yatlarına ilave olarak SD 92 serisi yatlar üretilmeye devam edilecek.
www.sanlorenzoyacht.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.