Satılık Tekneler

Sanlorenzo SL 78
16.09.2016 Sanlorenzo SL 78 Sanlorenzo, ikon haline gelmiş ve yirmi seneyi aşkın süredir ürettiği 72 modelini tamamen yeni bir yüzle piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Sınıfının giriş modeli olan yeni SL78, 2015 yılında SL76 projesi olarak ortaya çıkarılmıştı. Sonrasında proje hayata geçerken ismi SL78 olarak değiştirildi. 

Sanlorenzo SL 78

Geçtiğimiz yıl Cannes’da lansmanı yapılan SL78’in tasarımını Mauro Muchelli’nin sahibi olduğu Officina Italiana stüdyosu yaptı. 1990’dan beri Riva’nın tasarımlarını yapan Micheli, kendi stilini Sanlorenzo’yla birleştirerek; daha geniş salon pencereleriyle yumuşak geçişli çizgiler ve daha aydınlık iç atmosfer ortaya çıkarmış. 

Sanlorenzo’nun bu yeni model serisinde geleneksel iki kademeli salon, ayrılmış mutfak bölümü ve artık daha küçük modellerde de kullanılan hard top göze çarpıyor. 

Sanlorenzo SL 78

Yeni motoryatın dikkat çekici yeniliklerinden biri de kıç tarafta konumlanan servis botu garajı sayesinde flybridge’de ortaya çıkan geniş açık alan. 

SL78’in konaklama kapasitesi ise sunduğu dört kamaralı düzenle karşımıza çıkıyor. Biri master, ikisi VIP ve biri ikiz yataklı olmak üzere toplam sekiz kişilik misafir konaklama kapasitesi sunuyor. Alt güvertenin kıç tarafında yer alan mürettebat kamarası ise iki kişilik.Sanlorenzo’nun çiçeği burnunda motoryatı SL78, Cannes yat fuarı sezonunun henüz bitmiş olmasına rağmen üç adet siparişin üretimine başladı bile. 

Teknik özellikleri:

Tam boyu: 24,59 metre
Genişliği: 5,74 metre
Su kesimi: 1,83 metre
Yakıt kapasitesi: 5100 litre
Motorları: 2xMTU 10V2000 M93 1520 beygirYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder