Satılık Tekneler

Sanlorenzo, 64 Metrelik Süperyat İçin Anlaştı
25.07.2016 Sanlorenzo, 64 Metrelik Süperyat İçin Anlaştı İtalyan tersane Sanlorenzo, yapımını sürdürüğü 64 metrelik süperyatın satışı için anlaşma imzaladığını bildirdi. Tersanenin La Spezia’daki tesislerinde inşa edilmekte olan 64 metrelik süperyat tamamlandığında, Sanlorenzo’nun şimdiye kadar ürettiği en büyük proje olma niteliğini taşıyacak. Süperyatın teslimat tarihinin 2019 olduğu açıklandı. 

Sanlorenzo

Dev süperyatın kapalı hacmi 1500 grosston. Bu rakam; yatın boyutları göz önünde bulundurulduğunda hayli etkileyici bir seviye. Şimdilik detayları açıklanmasa da, güçlü makineleri ve itiş sistemleriyle 17 knot sürat yapabilecek bir süperyat olacak.

Sanlorenzo-2

Sanlorenzo
, 64 metrelik bu amiral gemisi projesiyle birlikte, tesislerinde üç motoryat daha inşa etmekte. Bunlardan biri başarılı seri Explorer’ın 460 Explorer modeli. Diğeri ise 52 Steel serisinin iki gövdesi.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder