Satılık Tekneler

Sander Sinot’un çift yönlü süperyatı, Symmetry
19.10.2015 Sander Sinot’un çift yönlü süperyatı, Symmetry
Hollandalı Sinot Exclusive Yacht Design’ın yeni tasarımının ismi ‘Symmetry’. Simetrik gövde ve kıç yapısına sahip olan Symmetry konsept süperyatı, her iki yöne de seyir yapabilen bir süperyat. Çift yönlü olan tasarım, bu özelliği sayesinde geniş yaşam alanlarına sahip. İç ve dış sınırları, yine bu özelliği yok sayılabilir şekilde tasarlanmış.

Symmetry

Symmetry’nin etkileyici tekne sahibi güvertesi, yatak odasından açılan özel açık hava salonu ve sonsuz yüzme havuzuna sahip. ‘Plaj güvertesi’ olarak betimlenen güvertede ise, yüzer oturma ve güneşlenme alanı ile deniz suyu havuzu bulunuyor. Bu bölüm demirdeyken bulunulan yerde, yattan denize doğru uzanarak kullanılır hale geliyor.

Symmetry-1

Altı kat güvertesinde spa, çiçek bahçesi, bir çok yemek ve bar bölümü bulunuyor. Tiyatro salonu ve oyun odası ise, çocuklar için özel olarak alt güvertede konumlanıyor. 

Symmetry-2 Symmetry-3
Symmetry-4 Symmetry-5

Süperyatta 33 feet servis botları ve 46 feet’lik bir gezi teknesi bulunuyor. Bunlara ek olarak 6 kişilik bir personel servis botu da mevcut. 

Symmetry-6 Symmetry-7
Symmetry-8 Symmetry-9

34 kişilik misafir konaklama kapasitesi sunan Symmetry, her birinin özel oturma odası ve balkonu bulunan 12 adet kamaraya sahip. Tekne sahibi kamarasında ise özel spa bölümü, ofis, kütüphane ve skylounge bulunuyor.

Symmetry-10

Çelik gövdeyle tasarlanan çift yönlü süperyat konsepti Symmetry, elektrikli Azipod itiş sistemine sahip. 590 feet’lik süperyat konseptinin ilk tanıtımı ise, geçtiğimiz ay gerçekleşen Monaco Yat Fuarı’nda yapıldı. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.