Satılık Tekneler

Saffier SE 33ft
02.02.2014 Saffier SE 33ft

Saffier SE 33ft

Saffier SE 33, Saffier’ın diğer modellerinde olduğu gibi ürettiği günlük yelkenli tekne. Yelken seyrinde yüksek lüksün ötesinde sahip olduğu güçlü arma ve süratli gövde yapısı sayesinde konforu da ön planda hissettiriyor. T şeklinde torpil salma, sabit bowsprit’I ve code zero ile yelken performansı açısından da tatmin edici.

Saffier SE 33, tek başına bir dümenciyle rahatlıkla seyir yapabiliyor. Dümenin arkasındayken anayelken, code-zero ve kendi tramola atan cenovanın kontrolü kolaylıkla yapılabiliyor. Tüm iskota ve mandarlar da güvertenin altından geçirilmiş. Teknede sunulan bir diğer kolaylık unsuru da elektrikli vinç seçeneği.

Saffier SE 33ft

Teknenin kokpit kısmında 10 kişi rahatlıkla oturabiliyor. Güvertenin kıç tarafı da güneşlenme platform olarak kullanılabiliyor.

Saffier SE 33’ün alt güvertesi 4 kişilik yatak kapasitesine sahip. Ek olarak buz dolabı, ocak ve tuvalet de alt güvertede konumlanıyor.

Saffier SE 33ft

Teknik özellikler:

Length met bowsprit

10 meter

Length boat

9,60 meter

Lengte waterline

8.50 meter

Beam

2,72 meter

Depth

1,40 meter

Totaal weight

2.800 kg

weight

1100 kg

Mainsaill

27 m2

Jib

18 m2

Code zero   

40 m2

Genaker   

70 m2


Saffier SE 33ftSaffier SE 33fthttp://www.saffieryachts.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.