Satılık Tekneler

Sacs Strider 22 metre "Maxi-Şişme Bot"
07.02.2014 Sacs Strider 22 metre "Maxi-Şişme Bot"

Sacs Strider 22 metre

Ödüllü yat tasarımcısı Christian Grande, Sacs Marine’e hayata geçirmek üzere dikkat çekici bir tasarım daha yarattı. ‘Maxi-Şişme Bot’ olarak geçen konseptin özellikleri, istenen yeniliklerin ve trendlerin nasıl değiştiği, geliştiğine dair dikkat çekici bir örnek. Bunun ötesinde, bu tasarımın yapısı itibarıyla sahip olduğu batmazlığı, kolay kullanım ve rahatça tonoza bağlanması gibi başlıca özellikleri, teknenin sadece ‘iyi denizciler’ tarafından değil, sade aileler tarafından da rahatlıkla kullanılabilmesine olanak sağlıyor.

Sacs Strider 22 metre

Tasarımın bir şişme bot sınıfına göre büyük olması ve iç alanların son derece etkin kullanılmasıyla boyut ve yaşam alanı olarak önemli avantajlar ortaya koyuyor.

Teknenin baş tarafı, dış çizgisini takiben yerleştirilmiş oturma grubu minderleri, bunların ortasında konumlanmış açılır kapanır kanepe ile masa ve bu bölümün üzerinin gölgelikle kapanabiliyor olması gibi özelliklerl dikkat çekiyor.

Sacs Strider 22 metre

İç kısmı ise, iç atmosferine ‘hacim’ katan cam yapısıyla birlikte yine yarı transparan eşyalarla donatılmış. Bu sayede güneş ışığından maksimum düzeyde faydalanılabiliyor. İç düzeni alıcısının ihtiyacına bağlı olarak 3 kabinli ve ebeveyn banyolu seçeneğine kadar kişiselleştirilebiliyor.

Christian Grande’nin özgün çizgilerine sahip tasarım, agresif şekillerinden ödün vermeden güçlü ve hacimli çizgilere sahip.


http://www.sacsmarine.it/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.