Satılık Tekneler

Sacs Marine - Rebel 47
02.12.2016 Sacs Marine - Rebel 47

Yeni Rebel 47, sizi hayatınızın en güzel yolculuğuna çıkartmaya hazır. Çok başarılı işler çıkartmış olan Sacs Marine ekibi tarafınca tasarlanan, yeni Rebel 47 gerçek bir devrimci tekne.Bir RIB (sert şişme bot) teknenin sahip olabileceği tüm özellikler barındıran, kaptanına ve bir kaç şanslı yolcusuna benzersiz yaşam alanlarının keyfinin, performans ve güvenlikten taviz vermeden zevkin doruklarına çıkmasına imkan veriyor.

Sacs Marine - Rebel 47

Bu muhteşem tekne tek başına kendi sınıfını oluşturacak gibi görünüyor. Yeni nesil sürat tekneleri, artık bundan sonra keyifli seyir deneyimleri sunma konusunu daha da yukarı taşıyacaklar. Tasarım gurusu Christian Grande bu yenilikçi projenin başındaydı. Eşsiz bir atmosferi oluşturacak lüks tekneye ısmarlama malzemeleri toplayıp, tüm kuralları çiğneyecek, kendinden çokça söz ettirecek kışkırtıcı bir tasarım ile geliyor.

Sacs Marine - Rebel 47.

Örneğin, D-şekilli katı tüpleri yüksek teknoloji çarpışma önleyici plastik malzeme ile, yine ileri teknoloji kalıplanmış köpük malzemelerini kombinasyonuyla oluşturulmuş ve üzerine Neoprene Hypalon kılıf geçirilmiş.

Sacs Marine - Rebel 47..

Bunu teknik olarak tanımlamak istersek, hedef doğrultusunda maksimum verimle çalışacak şekilde oluşturulmuş gövde ve daha hafif yapı elde edilmesi mümkün olacak. Sonucunda da arzu edilen hedefe, daha hızlı ve daha konforlu ulaşılabilecek. Rebel 47 aynı zamanda fazlasıyla çok yönlü ve iki farklı yapı şekli ile satışa sunulacak; “Protected” ve “Mediterranean”.

Sacs Marine - Rebel 47,

İkinci versiyondaki bu muhteşem sürat teknesinde, denizde limuzin tarzı bir atmosferi oluşturan U şekilli geniş ön cam ile çevrelenmiştir. Fotoğraflardan da görüleceği üzere, sürat teknesinin arkasında küçük bir yüzme platformu bulunuyor. Yüzme platformunda hem eğlenceli zamanlar geçirilebilecek, hem de doğrudan kokpite erişilebilecek.

Sacs Marine - Rebel 47,,

Şık sürat teknesindeki lavabolu tezgah, konforlu döşemeler ve buz makinesi ile dalgalar üzerinde unutulmaz bir gün için her şey eksiksiz düşünülmüş. Büyük güneşlenme minderi ve iki ergonomik şezlong ile inanılmaz dekorasyon kesinlikle sizi bu tekneye aşık edecektir.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder