Satılık Tekneler

İletişim
Tatari Turizm Yatçılık ve Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti
Bülent Tatari

Telefon :
0232 465 1040
Cep Telefonu : 0532 582 3800
Adres : Atatürk Caddesi No:232 / 7 Alsancak İzmir İzmir/Türkiye
Mağazası
Mesaj Gönder
Diğer İlanları
Favorilerime ekle
Arkadaşıma gönder
Yasal Uyarı

Facebook sayfamız

Sabre Fly Bridge Sedan 42 İlan no: 5227
FİYATI : 735.000 $
  • Teknik Özellikler
  • Açıklama
  • Video
  • Broşür

Sabre Fly Bridge Sedan 42

Sabre 42 Fly Bridge, müşterilerimiz ve potansiyel müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmelerin sonucu olarak ortaya çıkmış bir modeldir. Sohbetlerimizde müşterilerimizin ve potansiyel müşterilerimizin evlerinde ve arabalarında alışkın oldukları, dolayısıyla teknelerinde de bekledikleri kişisel lüks ve konfor ihtiyaçlarını sunan bir yat yarattık. Geliştirdiğimiz bu yat, hem üst kısımda açık havada, hem de aşağıda kapalı alanda bir dümen sunuyor. Bu şekilde iç mekanın konforunu tercih edenler aşağıdaki dümeni kullanarak, açık havayı tercih edenler yukarıdaki dümeni kullanarak teknelerini sürebilmektedirler.   Teknoloji olağanüstü bir hız ile gelişmekte ve ilerlemektedir, müşterilerimizin ve potansiyel müşterilerimizin yeni bir teknoloji çıktığı zaman Sabre’nin onu tasarımlarına dahil edeceğini beklemekte olduklarını biliyoruz dolayısıyla, teknelerimizi inşa etme metotlarımızı ve güç aktarma sistemlerimizi dramatik bir şekilde değiştirdik.

  Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, yüksek seviyede kalite ve ustalık,  harika dış görünüş gibi geleneksel değerleri korurken, zarif dış görünüşün altında her yerde son teknolojiyi kullandık. Üretim tesisimizin fiberglas bölümünde yenilikler yaparak “infüzyon kalıplama” sistemine geçtik. Bu sistem daha az reçine kullandığı için çevreye daha duyarlı bir sistemdir, ayrıca daha az emisyon olduğu için daha temiz bir üretim sistemidir. Daha az reçine kullanımı, daha az ağırlık anlamına gelmektedir, dolayısıyla daha hızlı gitmeye elverişli bir gövde tasarımı ve daha çok yakıt ekonomisi gerçekleşmektedir. İnfüzyon tekniğinin uygulamasında geleneksel olarak el ile yapılan işlemlerden farklı olarak, tüm materyaller kuru olarak kalıbın içine üst üste konulur, daha sonra plastik bir torbayla örtülür ve reçine infüzyona tabi tutulur, yani karışarak katılaşır. Bu şekilde üretilen parçalar daha güçlü olmakla birlikte, daha yüksek “glas” – reçine oranı tutturulur.  

Sabre 42 Fly Bridge’de Zeus POD’lar kullanılmıştır. Vektörlenmiş itişli ve daha küçük motorlar, teknenin daha yüksek süratlere ulaşacak güce erişmesini daha az yakıt tüketerek sağlamaktadır. Dar alanlarda manevra yaparken bir joystick operatöre daha yüksek seviyede güven duygusu ile hareket etme imkanı sunmaktadır.  

Distribütörü Tatari Yatçılık tarafından satışa sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için Tatari Yatçılık 'ı arayabilirsiniz.

İlan Türü Yeni
Yat Tipi Motor Yat
Bayrak Yabancı
Ülke Türkiye
Şehir İstanbul
Bağlı Olduğu Yer Belirtilmemiş
Marka Sabre
Model Fly Bridge Sedan 42
Üretim Tarihi 2016
Boy 41,0 ft - 12,45 mt
En 14,0 ft - 4,27 mt
Su Kesimi Belirtilmemiş
Ağırlık 26000 lbs - 13,00 tons
Motor Markası Cummis
Motor Adedi 1
Motor Gücü 425 HP
Motor Saati 0
Yakıt Türü Dizel
Yakıt Deposu 380 gal - 1.440 ltr
Su Tankı 140 gal - 530 ltr
Kabin Sayısı 2
Yatak Sayısı 3
WC Sayısı 1
Donanımlar
İlgili İlanlar
[] []Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.