Satılık Tekneler

İletişim
Tatari Turizm Yatçılık ve Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti
Bülent Tatari
Land
Line :
0232 465 1040
Cell Phone : 0532 582 3800
Address : Atatürk Caddesi No:232 / 7 Alsancak İzmir İzmir/Türkiye
Store
Send a Message
Other Ads
Add my favorites
Send a friend
Disclaimer

Our Facebook Page

Sabre Fly Bridge Sedan 42 Ad no: 5227
PRICE : 735.000 $
  • Technical Details
  • Description
  • Video
  • Brochure

Sabre Fly Bridge Sedan 42

Sabre 42 Fly Bridge, müşterilerimiz ve potansiyel müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmelerin sonucu olarak ortaya çıkmış bir modeldir. Sohbetlerimizde müşterilerimizin ve potansiyel müşterilerimizin evlerinde ve arabalarında alışkın oldukları, dolayısıyla teknelerinde de bekledikleri kişisel lüks ve konfor ihtiyaçlarını sunan bir yat yarattık. Geliştirdiğimiz bu yat, hem üst kısımda açık havada, hem de aşağıda kapalı alanda bir dümen sunuyor. Bu şekilde iç mekanın konforunu tercih edenler aşağıdaki dümeni kullanarak, açık havayı tercih edenler yukarıdaki dümeni kullanarak teknelerini sürebilmektedirler.   Teknoloji olağanüstü bir hız ile gelişmekte ve ilerlemektedir, müşterilerimizin ve potansiyel müşterilerimizin yeni bir teknoloji çıktığı zaman Sabre’nin onu tasarımlarına dahil edeceğini beklemekte olduklarını biliyoruz dolayısıyla, teknelerimizi inşa etme metotlarımızı ve güç aktarma sistemlerimizi dramatik bir şekilde değiştirdik.

  Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, yüksek seviyede kalite ve ustalık,  harika dış görünüş gibi geleneksel değerleri korurken, zarif dış görünüşün altında her yerde son teknolojiyi kullandık. Üretim tesisimizin fiberglas bölümünde yenilikler yaparak “infüzyon kalıplama” sistemine geçtik. Bu sistem daha az reçine kullandığı için çevreye daha duyarlı bir sistemdir, ayrıca daha az emisyon olduğu için daha temiz bir üretim sistemidir. Daha az reçine kullanımı, daha az ağırlık anlamına gelmektedir, dolayısıyla daha hızlı gitmeye elverişli bir gövde tasarımı ve daha çok yakıt ekonomisi gerçekleşmektedir. İnfüzyon tekniğinin uygulamasında geleneksel olarak el ile yapılan işlemlerden farklı olarak, tüm materyaller kuru olarak kalıbın içine üst üste konulur, daha sonra plastik bir torbayla örtülür ve reçine infüzyona tabi tutulur, yani karışarak katılaşır. Bu şekilde üretilen parçalar daha güçlü olmakla birlikte, daha yüksek “glas” – reçine oranı tutturulur.  

Sabre 42 Fly Bridge’de Zeus POD’lar kullanılmıştır. Vektörlenmiş itişli ve daha küçük motorlar, teknenin daha yüksek süratlere ulaşacak güce erişmesini daha az yakıt tüketerek sağlamaktadır. Dar alanlarda manevra yaparken bir joystick operatöre daha yüksek seviyede güven duygusu ile hareket etme imkanı sunmaktadır.  

Distribütörü Tatari Yatçılık tarafından satışa sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için Tatari Yatçılık 'ı arayabilirsiniz.

Ad Type New
Yacht Type Motor Boats
Flag Yabancı
Country Türkiye
City İstanbul
Marina Place Belirtilmemiş
Make Sabre
Model Fly Bridge Sedan 42
Date of Build 2016
Length 41,0 ft - 12,45 mt
Width 14,0 ft - 4,27 mt
Draft Belirtilmemiş
Weight 26000 lbs - 13,00 tons
Engine Brand Cummis
Number of Engines 1
Engine Power 425 HP
Engine Hours 0
Fuel Type Diesel
Fuel Tank 380 gal - 1.440 ltr
Water Tank 140 gal - 530 ltr
Total Cabins 2
Number of Beds 3
WC 1
Equipments
Other Ads
[] []