Satılık Tekneler

İletişim
Tatari Turizm Yatçılık ve Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti
Bülent Tatari

Telefon :
0232 465 1040
Cep Telefonu : 0532 582 3800
Adres : Atatürk Caddesi No:232 / 7 Alsancak İzmir İzmir/Türkiye
Mağazası
Mesaj Gönder
Diğer İlanları
Favorilerime ekle
Arkadaşıma gönder
Yasal Uyarı

Facebook sayfamız

Sabre 48 Salon Express İlan no: 5229
FİYATI : 1.045.000 $
  • Teknik Özellikler
  • Açıklama
  • Video
  • Broşür

Sabre 48 Salon Express

    “Pod” güç sistemlerini erken benimsemiş bir şirket olarak, devrim niteliğindeki bu sürücüleri en iyi şekilde kullanılarak verimliliği arttırabileceğimizi, kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarabileceğimizi ve tekne sahibinin tekneye duyduğu güveni arttırabileceğimizi öğrendik. Sabre 48 Salon Express, beşinci “pod” sistemli modelimizdir, bu teknolojinin faydalarından hem performans olarak, hem de iç konaklama alanının yerleşim planında en verimli şekilde yararlanmaktadır.  
 48’in geleneksel dış profili, V-gövdesinin çağdaş yüksek performans potansiyelini taşır.  Normal seyir hızı (cruise) 27 knot’dur ve son sürate eriştiğinde 32 knot’un üzerine çıkabilmektedir. Zeus pod sürüş sistemi ile, dönüşler bir spor arabadaki kadar heyecan vericidir, ama daha da heyecan verici bir konu, seyir sırasındaki çok düşük gürültü seviyesidir: 75 dba’dan düşük bir gürültü seviyesiyle 48, şu an bulabileceğiniz en sessiz motor yatlardan birisidir. 
 “Joystick” ve “Skyhook” ile yapılan işlemler her kaptana en zor koşullarda bile güven verir.   48’in yükseltilmiş kokpit tabanı sayesinde kokpit ana salon ile birleşiyor. Sosyalleşirken bu alanlar iç içe oluyor, ayrıca kapalı alan kıç taraftan tamamen açılarak daha genişlik sağlanabiliyor.   Ana salon ağırlama ve eğlence için bol miktarda oturma yeri sunmaktadır, arzu ederseniz sadece okumak veya standart olarak sunulan eğlence sistemlerinin zevkini çıkartarak rahatlamak için de çok elverişli bir ortam sunmaktadır. Seyir halindeyken “Stidd” dümen koltuğunun iskele tarafındaki yükseltilmiş oturma grubu, mürettebatın sürüş keyfi yaşaması için mükemmel bir yerdir. Yanaşırken, standart ekipmana dahil olan güverte yan kapısı dümenciye ve mürettebata faydalı olur. Konaklama alanları, iki kamaralı ve iki WC’li tasarım şeklinde düzenlenmiştir ve makine dairesinin ön tarafındaki mekanik oda alanı ile desteklenmiştir. İsteğe bağlı olarak, bu alan mürettebat için bir yatak ve WC ile donatılabilir.

Distribütörü Tatari Yatçılık tarafından satışa sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için Tatari Yatçılık 'ı arayabilirsiniz.

www.tatari.com.tr

İlan Türü Yeni
Yat Tipi
Bayrak Yabancı
Ülke United States of America
Şehir Florida
Bağlı Olduğu Yer Belirtilmemiş
Marka Sabre
Model Sabre 48 Salon Express
Üretim Tarihi 2016
Boy 48,0 ft - 14,48 mt
En 15,0 ft - 4,67 mt
Su Kesimi Belirtilmemiş
Ağırlık 39000 lbs - 20,00 tons
Motor Markası Cummis
Motor Adedi 2
Motor Gücü 550 HP
Motor Saati 0
Yakıt Türü Dizel
Yakıt Deposu 520 gal - 1.970 ltr
Su Tankı 159 gal - 600 ltr
Kabin Sayısı 4
Yatak Sayısı 7
WC Sayısı 1
Donanımlar
İlgili İlanlar
[] []Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.