Satılık Tekneler

İletişim
Tatari Turizm Yatçılık ve Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti
Bülent Tatari
Land
Line :
0232 465 1040
Cell Phone : 0532 582 3800
Address : Atatürk Caddesi No:232 / 7 Alsancak İzmir İzmir/Türkiye
Store
Send a Message
Other Ads
Add my favorites
Send a friend
Disclaimer

Our Facebook Page

Sabre 48 Salon Express Ad no: 5229
PRICE : 1.045.000 $
  • Technical Details
  • Description
  • Video
  • Brochure

Sabre 48 Salon Express

    “Pod” güç sistemlerini erken benimsemiş bir şirket olarak, devrim niteliğindeki bu sürücüleri en iyi şekilde kullanılarak verimliliği arttırabileceğimizi, kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarabileceğimizi ve tekne sahibinin tekneye duyduğu güveni arttırabileceğimizi öğrendik. Sabre 48 Salon Express, beşinci “pod” sistemli modelimizdir, bu teknolojinin faydalarından hem performans olarak, hem de iç konaklama alanının yerleşim planında en verimli şekilde yararlanmaktadır.  
 48’in geleneksel dış profili, V-gövdesinin çağdaş yüksek performans potansiyelini taşır.  Normal seyir hızı (cruise) 27 knot’dur ve son sürate eriştiğinde 32 knot’un üzerine çıkabilmektedir. Zeus pod sürüş sistemi ile, dönüşler bir spor arabadaki kadar heyecan vericidir, ama daha da heyecan verici bir konu, seyir sırasındaki çok düşük gürültü seviyesidir: 75 dba’dan düşük bir gürültü seviyesiyle 48, şu an bulabileceğiniz en sessiz motor yatlardan birisidir. 
 “Joystick” ve “Skyhook” ile yapılan işlemler her kaptana en zor koşullarda bile güven verir.   48’in yükseltilmiş kokpit tabanı sayesinde kokpit ana salon ile birleşiyor. Sosyalleşirken bu alanlar iç içe oluyor, ayrıca kapalı alan kıç taraftan tamamen açılarak daha genişlik sağlanabiliyor.   Ana salon ağırlama ve eğlence için bol miktarda oturma yeri sunmaktadır, arzu ederseniz sadece okumak veya standart olarak sunulan eğlence sistemlerinin zevkini çıkartarak rahatlamak için de çok elverişli bir ortam sunmaktadır. Seyir halindeyken “Stidd” dümen koltuğunun iskele tarafındaki yükseltilmiş oturma grubu, mürettebatın sürüş keyfi yaşaması için mükemmel bir yerdir. Yanaşırken, standart ekipmana dahil olan güverte yan kapısı dümenciye ve mürettebata faydalı olur. Konaklama alanları, iki kamaralı ve iki WC’li tasarım şeklinde düzenlenmiştir ve makine dairesinin ön tarafındaki mekanik oda alanı ile desteklenmiştir. İsteğe bağlı olarak, bu alan mürettebat için bir yatak ve WC ile donatılabilir.

Distribütörü Tatari Yatçılık tarafından satışa sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için Tatari Yatçılık 'ı arayabilirsiniz.

www.tatari.com.tr

Ad Type New
Yacht Type
Flag Yabancı
Country United States of America
City Florida
Marina Place Belirtilmemiş
Make Sabre
Model Sabre 48 Salon Express
Date of Build 2016
Length 48,0 ft - 14,48 mt
Width 15,0 ft - 4,67 mt
Draft Belirtilmemiş
Weight 39000 lbs - 20,00 tons
Engine Brand Cummis
Number of Engines 2
Engine Power 550 HP
Engine Hours 0
Fuel Type Diesel
Fuel Tank 520 gal - 1.970 ltr
Water Tank 159 gal - 600 ltr
Total Cabins 4
Number of Beds 7
WC 1
Equipments
Other Ads
[] []