Satılık Tekneler

Rus Milyarder'in Yatı Ace 87M Marmaris’te
06.05.2016 Rus Milyarder'in Yatı Ace 87M Marmaris’te
Ermeni asıllı milyarder Rus işadamı Samvel Karapetyan’ın 87 metrelik yatı, destek gemisiyle birlikte Marmaris Hisarönü’ne geldi. Marmaris açıklarındaki Ace lüks megayatındaki misafirlerin kim olduğu, kıyıdaki meraklı Türkler arasında büyük ilgi uyandırdı.Tashir Grubunun da sahibi olan Samvel Garabédian'ın yatı, kendisinin dışında charter olarakta kullanılmakta. Ancak, Marmaris Hisarönü körfezine demirleyen Ace yatına eşlik eden hizmet yatı “Garçon”, megayatta bu kez yat sahibinin olduğu tahminlerini güçlendiriyor.

ace-megayacht

Tashir Grubu’nun kurucusu, 4,7 milyar dolarlık servete sahip Samvel Garabédian’ın 120 milyon dolar değerindeki Ace megayatı ve Garçon servis yatı, Çarşamba günü Hisarönü Körfezi'ne demirledi. Bölgedeki balıkçılardan alınan bilgilere göre, Garçon’dan denize açılan sürat tekneleri sürekli kumanya taşıdılar. Her iki deniz aracında kimlerin bulunduğu hakkında henüz net bir bilgi edinilemedi.

ace-megayacht-2

285 feet uzunluğunda olan ve Almanya’daki ‘Lurssen Yachts’ tersanesinde inşa edilip 2012’de denize indirilen Ace, görünümü kadar konforuyla da dünyanın en iyi yatları arasında yer alıyor. Megayatın iç ve dış tasarımında Andrew Winch Designs imzası bulunuyor. 

ace-garçon

28 personel çalışan, 6 kabininde 12 konuk ağırlayabilen yatta, SPA merkezi, Rus banyosu, masaj odası, jakuzi, spor salonu, diskotek, sinema odası bulunuyor. Destek gemisi ‘Garçon’da ise jet-skiler, sürat motorları, su sporu aletleri ve 1 helikopter yer alıyor.

 garçon-

Ermeni asıllı Rus Samvel Garabédian’ın sahibi olduğu Tashir Grubu, yaklaşık 200 ülkede pek çok farklı konuda faaliyet göstermektedir. En önemli iş konuları ise endüstri ve inşaat işleridir. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.