Satılık Tekneler

Runabout 32
10.08.2016 Runabout 32
Runabout 32, Türk yat tasarımcısı Ali Öztoygar'ın en son kişisel projesi. 32 feet uzunluğundaki çok fonksiyonlu yat, her zaman beğenilecek seçkin çizgilere sahip.

Runabout 32

Runabout 32 teknesinin ana güvertesinde, güneşlenme ve dinlenme alanları bulunuyor. Zemin kaplaması olarak tik malzeme kullanılmış. Şık ve zarif bir iç mekan sunan Runabout 32'nin içerisinde 4 kişi konaklayabilir. 
Kısa geziler için mükemmel olmasına ilaveten, kısa gece konaklamaları için de tamamen işlevsel yapıda tasarlanmış. Teknede bir de küçük mutfağa yer verilmiş.

Runabout 32-2

Halen Alen Yachts’ta tasarımcı olarak çalışan Ali Öztoygar kendi ismini taşıyan bir de Yacht Design&Architecture firmasının sahibi. Daha önce Sirena Marine, Numarine Performance Motoryachts, Galeazzi e Minotti Architetti Associati firmalarında yat tasarımı ve dekorasyon projelerini gerçekleştirdi. İtalya’daki ünlü yat tasarım okulu Politecnico di Milano mezunu olan Ali Öztoygar, çalışmalarını İstanbul’da sürdürüyor.

Runabout 32-3

Ali Öztoygar, özellikle gövde tasarımı, üst yapı dizaynı, iç dekorasyonu üzerinde yoğun çalışmalarda bulundu. Ayrıca, 21 feetten 102 feete kadar farklı büyüklükteki yatlarda, fonksiyonel alanların yaratılmasında dikkat çekici çalışmaları var.

Numarine Yachts’ta, Numarine 78Fly ve Numarine 55 Fly modellerinin iç dekorasyonlarını; Sirena Marine’de Azuree 46, Euphoria 54 ve 68 serisi yelkenliler ile Alen Yachts’ta, Alen 55 Shuttle projelerinde imzası buluyor.


 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.